Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • Фотогалерея:

  Салон краси

  У готельному комплексі «Верховина» на Кільцевій створені ідеальні умови для комфортного тимчасового проживання. Крім звичайного готельного сервісу, що відповідає європейському рівню, в корпусах готельного комплексу «Верховина» можна знайти ще безліч додаткових послуг.

  Навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що людина завжди повинна виглядати привабливо, незалежно від того, чи перебуває вона удома або в дорозі. Свої послуги гостям та мешканцям Києва, які тимчасово проживають в готельному комплексі «Верховина» на Кільцевій пропонує наш салон краси. Тут вас зустріне кваліфікований персонал, до ваших послуг найсучасніше обладнання та технології індустрії краси. Перукарські послуги пані і панам пропонують висококваліфіковані майстри. Для прекрасної половини пропонуються будь-які засоби завивки, фарбування, мелірування, нарощування, вкладання волосся, весільні та вечірні зачіски. У числі послуг також манікюр з корекцією і нарощуванням нігтів, педикюр, спа-процедури, солярій, масаж і т.д.

  У салоні краси готельного комплексу «Верховина» на Кільцевій працюють дипломовані професіонали. Гості можуть бути впевнені у власній привабливості яку створять майстри нашого салону краси.