Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Організація весільного банкету

  Організація банкету (Київ) – це важливий етап підготовки свята будь-якого формату. Якщо Ви хочете, щоб Ваше свято пройшло добре, то просто зобов’язані приділити питанню організації Вашого банкету (весільного, корпоративного, сімейного і т.д.) достатньо часу і уваги.

  Прийнято вважати, що всі хороші ресторани розташовуються у центрі міста, проте все частіше подібне твердження спростовують заклади, які радо приймають гостей далеко від столичної метушні. Відпочити з друзями, провести зустріч із діловими партнерами, організувати свято, банкет або весілля можна і за містом. Тоді Ваша зустріч набуває ще більшого шарму і проходить набагато веселіше й оригінальніше.

  Якщо Ви плануєте торжество на честь одруження, то готуватися до банкету потрібно ще більш ґрунтовно. Адже тривати урочистий банкет буде не годину-дві, а 4-5 годин. До того ж за одним столом зберуться люди, що представляють різні соціальні класи і вікові групи. Догодити настільки різноманітній публіці, ой як непросто! Таким чином, організація весільного банкету (Київ) – це важка задача, яку належить вирішити молодятам та їх батькам.

  Ресторан для банкету «Верховина» – це ідеальне місце для Вашого банкету! Якого б формату він не був, хоч би яке кількість гостей на ньому не була присутнє, свято у будь-якому випадку пройде чудово, якщо проходити він буде в стінах цього ресторану.

  Для того щоб визначитись, чи підходить Вам весільний банкет вартість, Вам потрібно просто зв’язатися із адміністрацією ресторану «Верховина» і задати їм це питання – кваліфікований персонал дасть вичерпні відповіді на всі Ваші запитання!

  У ресторані «Верховина» весільний банкет ціни (Київ) обійдуться Вам порівняно недорого, але при цьому Ви отримаєте максимум послуг, які будуть Вам надані на вищому рівні!