Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Банкет для весілля

  Мережа ресторанів і готелів «Верховина», яка розташована на Окружній і проспекті Перемоги, пропонує увазі киян свої ресторани з однією із кращих кухонь столиці! Поряд з індивідуальним відпочинком, наші заклади дозволяють проводити організовані масові корпоративні, ділові торжества, романтичні зустрічі і весільні святкування.

  Весільний банкет Київ у нас Ви можете організувати як маленьке родинне свято, так і велике весільне торжество. Ми пропонуємо затишні сучасні зали, вишукані страви європейської та національної кухні, сучасне оформлення і музичний супровід Вашого свята. Ми маємо кілька варіантів залів, оформлених у різних стилях і кольорах. Серед них Ви неодмінно зможете вибрати той, який якнайкраще буде відповідати стилю і загальній атмосфері Вашого свята.

  Ще однією нашою послугою є виїзний банкет для весілля Київ, або ж кейтеринг. Ми запропонуємо Вам не тільки найсмачнішу кухню, але і відмінну організацію та обслуговування на виїзді головного свята у Вашому житті. Також готель «Верховина» пропонує увазі своїх відвідувачів і розміщення гостей торжества у затишних і комфортабельних залах необхідної Вам місткості (від 10 до 200 персон).

  Банкет для дня народження: у наших ресторанах Ви маєте змогу організувати відмінне святкування дня народження і ювілею для себе, рідної людини або колеги. Ми організуємо свято за всіма Вашими побажанням, запропонуємо яскраве оформлення святкового залу і варіанти цікавої шоу-програми.

  Банкет для ювілею (Київ) – дуже відповідальний захід, а значить, все має бути організовано за найвищим ґатунком. У нашому ресторані Вашу святкову компанію будуть обслуговувати найкомпетентніші фахівці «Верховини», які правильно розважать гостей і нагодують присутніх кращими стравами української та європейської кухні!

  Ресторан «Верховина» організує і проведе для вас банкет, фуршет, весілля, пікнік на природі, презентацію, випускний вечір, корпоративний Новий рік. Крім того, ми пропонуємо Вам повний комплекс організації кейтерингу (банкет для фірми, весільний банкет, день народження, банкет на ювілей, корпоративна вечірка, пікнік на природі, кейтеринг на теплоходах і т.д.) Ви можете замовити доставку страв в офіс, смачні обіди, приготовані з урахуванням побажань Ваших співробітників.