Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Конференц зал

  З питань проведення конференції звертайтесь за телефоном :

  (044)339-99-31
  (050)404-33-01
  (098)166-96-24
  (093)529-14-52

  Кожен бізнесмен знає, наскільки важливі конференції у розвитку бізнесу. Адже саме на них є можливість познайомитися із новими людьми, знайти нових ділових партнерів, переговорити зі старими, придивитися до своїх конкурентів... Також саме на них Ви можете обумовити свої нові ідеї і проекти з людьми, які можуть дати Вам дійсно слушні поради і підшукати інвесторів, які погодяться вкладати свої гроші у справу Вашого життя.

  Конференц-зали (Київ) – це, одним словом, місця, де вирішуються великі справи і приймаються доленосні рішення.

  Якщо Вам потрібний конференц-зал Київ, то підходити до його вибору потрібно дуже серйозно. Адже від місця, яке Ви оберете для проведення конференції, багато в чому залежить те, яке враження Ви справите на своїх гостей, з якими плануєте почати (або продовжити) співпрацю.

  Той зал, який оберете в якості місця проведення своєї конференції, здатний стати Вашою візитною карткою. Адже якщо Ви вирішите заощадити гроші і замовите старий, некрасивий зал для конференції (Київ), з жахливими умовами, то жоден поважаючий себе бізнесмен не захоче з Вами співпрацювати!

  У наші дні зали для конференції – це не рідкість. Знайти їх можна в стінах хороших готелів.

  Конференц-зали готельно-ресторанного комплексу «Верховина» допоможуть провести Вашу з партнерами на достойному рівні. Готель «Верховина» володіє всіма можливості для проведення вдалих переговорів, серйозних презентацій, важливих семінарів, конференцій та тренінгів.

  Комфортне місцезнаходження готелю і професійний рівень підготовки наших співробітників – складова успіху будь-якого заходу в готелі «Верховина». Наші зали для конференції мають все необхідне для проведення подібних бізнес-заходів. Запевняємо, звернувшись за допомогою до готелю «Верховина», Ви анітрохи не пожалкуєте.