Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Оренда конференц залу

  044-339-99-31
  050-404-33-01
  098-166-96-24
  063-304-04-71

  Кількість осіб: 60

  Вартість :4000 грн 00 коп.

  "П" стіл

  Круглий стіл

  Клас

  Театр

  Фуршет

  30 40 50 60 не проводится

  У наявності:

  ● безкоштовно Wi-Fi

  ● проекційний екран

  ● флічат *

  Для замовлення зали , будь ласка заповнить Бланк замовлення конференц зали

  та відправте нам на ел. почту: 4079528@gmail.com

  Порядок оплати замовлення
  Оплата становить 100% від загальної суми і здійснюється не пізніше двох робочих днів після подачі заявки шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.
  У випадку анулювання замовлення повідомлення (по факсу або електронною поштою) повинне бути спрямоване не пізніше ніж за 10 днів до початку заходу. Якщо повідомлення про відмову надійшло менш ніж за 10 днів до початку заходу, Замовник повинен сплатити штраф у розмірі 100% від вартості оренди зали.

  Цiна:

  Флипчат з набором: бумага 10 листів, маркери 3шт, губка

  200 грн / день

  Вода 18,9 л.

  80 грн
  Проектор 500 грн/ день

  Чи не найважливішим етапом у підготовці таких важливих бізнес-зустрічей, як конференція, семінар, презентація чи переговори – є вибір місця для їх проведення. Саме місце, яке Ви оберете для того, щоб зустрітися із Вашими партнерами по бізнесу, у майбутньому стане однією зі складових рішення про подальшу їх співпрацю з Вами. Тому, обов’язково підійдіть до його вибору якомога уважніше, прискіпливо придивляйтесь до усіх варіантів і, відкинувши непідходящі, оберіть найкраще. І щоб Ви не томили себе у цих неймовірно складних пошуках, радимо Вам звернути увагу на чудове місце для Вашої зустрічі – готель «Верховина», що затишно розташований на околиці Києва.

  Оренда конференц-залу (Київ) у ресторані «Верховина» – це прекрасний варіант для проведення Вашої конференції. Досвідчений персонал допоможе Вам спланувати і підготувати захід, а також подбає про всі важливі організаційні деталі.

  Для того, щоб оренда залу для конференції (Київ) пройшла без проблем, варто заздалегідь обумовити всі питання щодо співпраці з адміністрацією готелю. На особистій зустрічі Ви зможете обговорити всі питання, що стосуються співпраці, і отримати чіткі відповіді від кваліфікованих співробітників.

  Якщо Ви хочете знати оренда залу для конференції (Київ) ціни, то знайте, що готель «Верховина» пропонує більш, ніж вигідну пропозицію ціни на конференц-зал! Ви можете на цілий робочий день зняти приміщення на 60 чоловік, площею 150 кв. м. всього за 1000 гривень!

  Прагнете отримати затишок, комфорт, високу якість і професіоналізм, які будуть присутні в кожній деталі підготовки Вашої зустрічі? Хочете побачити, як же реалізується на практиці принцип «все для клієнта»? Тоді вибирайте готельно-ресторанний комплекс «Верховина» – і Вам все це нададуть у повній мірі, виконавши всі побажання і навіть більше!