Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Організація конференцій

  корус №1

  Кількість -60 чел

  Вартість: 4000 грн.

  (деталі в розділі акції)

  "П" стіл

  Круглий стіл

  Клас

  Театр

  Фуршет

  30 40 50 60 не проводяться

  У наявності:

  ● безкоштовно Wi-Fi

  ● проекційний екран

  ● фліпчат*

  Для замовлення зали , будь ласка заповнить : Бланк замовлення конференц зали

  та відправте нам на ел. почту: 4079528@gmail.com за тел/факсом :

  044-339-99-31
  050-404-33-01
  098-166-96-24
  063-304-04-71

  Порядок оплати замовлення
  Оплата становить 100% від загальної суми і здійснюється не пізніше двох робочих днів після подачі заявки шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.
  У випадку анулювання замовлення повідомлення (по факсу або електронною поштою) повинне бути спрямоване не пізніше ніж за 10 днів до початку заходу. Якщо повідомлення про відмову надійшло менш ніж за 10 днів до початку заходу, Замовник повинен сплатити штраф у розмірі 100% від вартості оренди зали.

  Цiна:

  Фліпчат з набором : бумага 10 листів, маркер 3 шт, губка

  200 грн / день

  Вода 18, 9 л.

  80 грн
  Проектор 500 грн/ день

  Конференції та семінари повинні проходити в комфортній обстановці, яка буде сприяти не тільки підвищенню концентрації уваги, але й зможе налаштувати на професійну дискусію і ро-справжньому дружнє спілкування. І якщо Вам важливий імідж Вашої компанії, якщо Ви хочете знайти оптимальні рішення проблем, досягти максимальних результатів у ході ділових заходів, то проведення конференцій у Києві в такому випадку можлива лише у готельно-ресторанному комплексі «Верховина».

  Організація конференцій (Київ) або проведення семінарів у нашому комплексі порадує Вас не тільки рівнем обслуговування, але і приємними помірними цінами. Вартість оренди конференц-залу становить 1000 грн. у день. Для зручного проведення Вашої зустрічі, зали, за найсучаснішими технологіями, оснащені всіма речами, які так необхідні Вам для професійного спілкування із партнерами по бізнесу.

  Інфраструктура готельного комплексу оснащена комфортабельними кімнатами для ведення ділових переговорів, у яких можуть брати участь від 10 до 20 осіб. А вартість оренди такої кімнати – всього лише 70 грн. за годину.

  Спокійна обстановка конференц-залу розташовує до успішної і плідної ділової співпраці. Для Васі Ваших колег та партнерів: кондиціонер, безкоштовний доступ до Wi-Fi Інтернету. Додатково також пропонується проекційний екран і фліпчат. Великий вибір пакетів з харчування доповнить і урізноманітнить програму робочого дня. Тож, все готово для того, аби проводити важливу ділову зустріч і – всі козирі у Ваших руках!

  Організація семінарів та проведення конференції у нашому комплексі – це гарантія незмінного успіху Ваших зустрічей. Тому не витрачайте час даремно, у пошуках потрібного місця для проведення Вашої ділового заходу – не зволікаючи звертайтесь до нашої «Верховини».