Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Готель с конференц залом

  корус №3

  Кількість 100 чел.

  Вартість: 6000 грн.

  "П" стіл

  Круглий стіл

  Клас

  Театр

  Фуршет

  70 80 80 100 не проводиться

  У наявності:

  ● безкоштовно Wi-Fi

  ● проекційний екран

  ● фліпчарт*

  Для замовлення зали , будь ласка заповнить

  та відправте нам на ел. почту:4079528@gmail.com за тел/факсом :

  044-339-99-31
  050-404-33-01
  098-166-96-24
  063-304-04-71

  Порядок оплати замовлення
  Оплата становить 100% від загальної суми і здійснюється не пізніше двох робочих днів після подачі заявки шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.
  У випадку анулювання замовлення повідомлення (по факсу або електронною поштою) повинне бути спрямоване не пізніше ніж за 10 днів до початку заходу. Якщо повідомлення про відмову надійшло менш ніж за 10 днів до початку заходу, Замовник повинен сплатити штраф у розмірі 100% від вартості оренди зали.

  Цiна:

  Флипчат з набором * *

  200

  * - оплачивается додатково

  Проектор 500 грн/день

  У сучасному світі ділові заходи є невід’ємною і важливою частиною бізнесу в будь-якій сфері діяльності. Періодична організація зустрічей в ході конференцій або семінарів сприяє підвищенню рівня кваліфікації персоналу, зміцненню позитивного іміджу компанії, служать для обміну досвідом чи обговорення та вирішення виниклих проблем. Такими організаціями нині стають і готелі з конференц-залом (Київ).

  Готельний комплекс «Верховина» пропонує послуги, пов’язані з організацією конференцій, семінарів, брифінгів, тренінгів та інших громадських або ділових заходів.

  Скориставшись нашими послугами, Ви зможете провести заходи різного формату на найвищому рівні, і в зручний для Вас час. Кілька конференц-залів, розташованих на території комплексу, оснащені всім необхідним для виконання потрібних функцій, передбачених правилами проведення конференцій і семінарів. Це і сучасні проекторні екрани, і кондиціонер, і безкоштовний Wi-Fi Інтернет, і навіть фліпчат – все, що зробить Вашу ділову зустріч професійно підготовленою.

  Тому «Верховина» – кращий готель з конференц-залом (Київ), який допомагає вирішити Ваші бізнес-питання у комфортній і ненав’язливій атмосфері справжньої ділової зустрічі.

  Проектування конференц-комплексу, його технічне оснащення було проведено відповідно до останніх розробок у сфері надання конференц-послуг. Зали для конференцій обладнані сучасною, професійною апаратурою, яка допоможе комфортно провести будь-який суспільний захід. Місткість різних приміщень передбачає різну кількість учасників. Ви знайдете відповідний зал незалежно від того, 30 або 150 чоловік братимуть участь у семінарі або брифінгу. Організація конференції у нашому комплексі залишить тільки позитивні емоції.