Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Конференц зал

  корус №6

  Кількість осіб:200

  Вартість: 4300 грн

  Площа : 212 кв.м.

  "П" стіл

  Круглий стіл

  Клас

  Театр

  Фуршет

  80 80 100 100 200

  У наявності:

  ● безкоштовний Wi-Fi

  ● проекційний екран

  ● фліпчат *

  Для замовлення зали , будь ласка заповнить Бланк замовлення конферен зали

  та відправте нам на ел. почту:4079528@gmail.com або за тел/факсом

  044-339-99-31
  050-404-33-01
  098-166-96-24
  063-304-04-71

  Порядок оплати замовлення
  Оплата становить 100% від загальної суми і здійснюється не пізніше двох робочих днів після подачі заявки шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.
  У випадку анулювання замовлення повідомлення (по факсу або електронною поштою) повинне бути спрямоване не пізніше ніж за 10 днів до початку заходу. Якщо повідомлення про відмову надійшло менш ніж за 10 днів до початку заходу, Замовник повинен сплатити штраф у розмірі 100% від вартості оренди зали.

  Для успішного бізнесу потрібен якісний та зручний конференц зал

  Готельний комплекс «Верховина» надає не тільки класичні, а й додаткові послуги. Для цього у нас створені відповідні умови, які ми щоразу покращуємо. Однією з таких послуг є оренда конференц-залу.

  Зняти конференц зал в нашому готелі на потрібний Вам час дуже просто, навіть якщо Вам потрібне велике приміщення. Загальна площа такої зали становить 212 квадратних метрів ы може вмістити в себе до 200 гостей. Також ми надаємо послуги організації фуршету під час або після конференції.

  Наші конференц зали чудово підходять для комфортні роботи

  Якщо Вам потрібне комфортне місце для проведення презентації, конференції або семінару, готельний комплекс «Верховина» з радістю Вам допоможе. Ми надаємо в оренду конференц зали різного розміру в залежності від того, скільки осіб планує вмістити захід.

  До вартості орендної плати за конференц-зал входить безкоштовний Wi-Fi, фліпчарт та проекційний екран.

  «Верховина» надає усі необхідні умови для якісної роботи. Тому, якщо Вам потрібно провести конференцію з групою людей, які приїхали з іншого міста або країни, ми пропонуємо Вам скористатися комплексом наших послуг, а саме: розмістити людей в готелі на період відрядження та орендувати конференц-залу для проведення необхідних заходів. Таким чином перебування Ваших гостей у незнайомому місті буде зручним і комфортним.

  Конференц сервіс Київ в готелі «Верховина» завжди на найвищому рівні

  Для того, щоб забронювати конференц-зал на потрібний Вам день, Вам необхідно заповнити бланк замовлення на нашому сайті та надіслати його за допомогою електронної пошти 4079528@gmail.com або факсу (044)407-95-28. Наш конференц сервіс Київ дозволяє Вам отримати найкращі послуги для успішного ведення Вашого бізнесу.

  Оплата здійснюється протягом двох робочих днів після подачі заявки шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.

  У випадку анулювання замовлення, просимо повідомити про це не пізніше, ніж за 10 днів до заброньованої дати. Якщо цього правила не буде дотримано, передплата за оренду не повертається.

  Ми завжди раді бачити вас у нашому готельно-ресторанному комплексі «Верховина»!

  Цiна:

  Флипчатpт з набором бумаги , маркери *

  200 грн

  * - оплачивается додатково

  Проектор 500 грн/день