Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Оренда залу Київ

  Корпус №7

  Кількість осіб: 50

  Вартість :4000 грн 00 коп.

  "П" стіл

  Круглий стіл

  Клас

  Театр

  Фуршет

  30 30 40 50

  не проводится

  У наявності:

  ● безкоштовно Wi-Fi

  ● проекційний екран

  ● фліпчарт*

  Для замовлення зали , будь ласка заповнить : Бланк замовлення конференц зали

  та відправте нам на ел. почту:4079528@gmail.com або за тел/факсом :

  044-339-99-31
  050-404-33-01
  098-166-96-24
  063-304-04-71

  Порядок оплати замовлення
  Оплата становить 100% від загальної суми і здійснюється не пізніше двох робочих днів після подачі заявки шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.
  У випадку анулювання замовлення повідомлення (по факсу або електронною поштою) повинне бути спрямоване не пізніше ніж за 10 днів до початку заходу. Якщо повідомлення про відмову надійшло менш ніж за 10 днів до початку заходу, Замовник повинен сплатити штраф у розмірі 100% від вартості оренди зали .

  Оренда залу Київ – швидко, якісно, надійно

  Деяким організаціям не потрібно багато місця для щоденної роботи, але інколи ситуація терміново потребує приміщення для проведення заходу, яке має вмістити певну кількість людей. Такими приміщеннями зазвичай стають конференц-зали, адже це дуже зручно та надійно. Оренда залу Київ в готельному комплексі «Верховина» – це найоптимальніше рішення даного питання.

  Якщо на заході планується присутність людей з інших міст або країн, то Ви зможете розмістити їх у нашому готельному комплексі. Це значно полегшить їх перебування в незнайомому місті, адже не потрібно зайвий раз турбуватися про те, як дістатися місця проведення конференції.

  Ми з радістю надамо конференц зал ціна відповідно до Ваших вимог

  Якщо для роботи Вам потрібен конференц зал ціна, розрахований приблизно на шістдесят осіб, ми запропонуємо такий, розташувавши місця для сидіння зручним для Вас чином. Звертаємо Вашу увагу на те, що фуршет для даного конференц-залу не передбачений. На час конференції до Ваших послуг безкоштовний Wi-Fi, проекційний екран та фліпчарт. Додатково пропонуємо взяти в оренду ноутбук та проектор. Їх орендна плата за один робочий день становить 1000 гривень.

  Наш конференц зал Київ ціна має все необхідне для продуктивної роботи

  Для того, щоб замовити конференц зал Київ ціна Вам необхідно скористатися бланком замовлення конференц-зали на нашому сайті. Надіслати заявку можна за допомогою електронної пошти: 4079528@gmail.com, або скориставшись факсом (044) 407-95-28.

  Повна попередня оплата має здійснюватися протягом двох робочих днів після замовлення. Сплатити надані послуги Ви можете шляхом внесення готівки або безготівковим переказом.

  Якщо захід скасовується, просимо попередити про це не пізніше, ніж за 10 днів до початку заходу. При недотриманні цього правила передплата за оренду зали не повертається.

  Готельний комплекс «Верховина» завжди піклується про комфорт і гарний настрій своїх гостей. Нам приємно, коли завдяки нашим послугам Ви не тільки плідно працюєте, а й чудово відпочинете.

  Цiна:

  Флипчат с набором *

  200 грн

  * - оплачивается дополнительно

  проектор 500 грн/ день
 • Бланк замовлення конференц зали