Банкетний зал "Айворі"
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Регистрация в 3-м корпусе, поселили в 5-й, вот только не сразу видно и понятно какой и где корпус, за зелеными насаждениями не видно, поголовно ходят спрашивают друг у друга - на крыше номера нужно написать. 5-й корпус самый новый, холл большой и светлый с красивыми люстрами, прям как на инаугурации президента) С завтраком конечно беда, взрослому дяде маловато. В общем впечатления хорошие, но убирать можно и лучше в номере, за тумбочкой много пыли. В номере есть тапки, одноразовая губка для обуви, утюг с гладильной доской и в розетке блок под USB для зарядки телефона, приятно удивили) Но нет холодильника(
Вражена якістю за таку ціну. Ціна доступна і в номері чисто, прохолодно і необхідний набір техніки. Чайник, телевізор, холодильник, кондиціонер ( який включили перед насєшим поселенням) утюг та дошка для прасування. 600 грн і море задоволеня сервісом. Для порівняння перед цим в іншому готелі дивились за 750 грн номер і на весь готель жодного номера з кондиціонером. А на вулиці + 30. Всім раджу завітати та відпочити в готелі Верховина.
Чудовий готель, на вулиці є квіти, купу дерев посаджених, тенісний стіл, майданчик, в моєму номері теж все добре, правда нам не принесли шампунь і мило в номер, які мали бути, у ресторані смачно.
Ціна-якість
Проживанням в даному готелі цілком задоволена. Шукала місце, де переночувати в авральному режимі, Верховина підійшла по розташуванню та вартості ідеально. Стосовно номера - чистий, затишний, теплий. Вода гаряча постійно, прибирання щоденно, є електрочайник та холодильник, що дуже зручно. Персонал ввічливий, всім задоволена. Маленький мінус - на сніданок треба йти в інший корпус, взимку не зручно, і ще буйні сусіди, але тут нічого не поробиш. В цілому перебування дуже комфортне
Готель хороший,але 4 зірки тому що:До приїзду в готель замовляла на сніданок омлет та чай.У омлеті була шкаралупа від яєць.Чай не принесли,пішла з'ясовувати, виявилося,що він закінчився,на моє запитання мені невдоволено відповіли "це не наші проблеми" могли хоча б гроші за нього повернути,або запропонувати щось інше замість чаю А так все сподобалося: -є wi-fi -номери чисті -вся техніка робоча -в номері є чайник,праска та прасувальна дошка
Затишне, гарне місце для відпочинку
Ürünler leziz
Дуже гарне місце. Все чисто і охайно, ну і ціна супер. В ресторані смачна їжа.