Банкетний зал "Базилік"
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Гарний готель. Помірковані ціни. Сніданок не входить у вартість проживання.
Ввічливий персонал, чисті та охайні номери.
Вражена якістю за таку ціну. Ціна доступна і в номері чисто, прохолодно і необхідний набір техніки. Чайник, телевізор, холодильник, кондиціонер ( який включили перед насєшим поселенням) утюг та дошка для прасування. 600 грн і море задоволеня сервісом. Для порівняння перед цим в іншому готелі дивились за 750 грн номер і на весь готель жодного номера з кондиціонером. А на вулиці + 30. Всім раджу завітати та відпочити в готелі Верховина.
Хороший готель для відряджень, для туриста не надто підходить - нічого дивитись, до центру далеко та довго їхати. Готель за межами міста, на окружній, у торгівельно промисловому районі. Однак сервіс на пристойному рівні за доступні ціни.
Великий готель з декількома корпусами, жив у двомісному номері, чистенько. Мабуть гоьувались ще до "Євро". Але сніданок в зручний час.
Чудовий готель, на вулиці є квіти, купу дерев посаджених, тенісний стіл, майданчик, в моєму номері теж все добре, правда нам не принесли шампунь і мило в номер, які мали бути, у ресторані смачно.
Дуже гарний готель за свої гроші! Номери прибрані, охайні та добре обладнані, персонал ввічливий, велика територія та парковка. Не дивлячись на те, що готельний комплекс розташований близько до дороги, в номерах доволі тихо, особливо якщо вікна виходять у двір. Поряд багато супермаркетів та магазинів, зручно виїзджати на трасу. Мені сподобалось
Бронь 27.06.18 та заїхали 27.06.18. На рецепції зовсім не привітний персонал, дуже «пантове» ставлення, парковка виявилась додатково 100гр, хоча на «букінг» парковка безкоштовна. В корпусі, зовсім інша справа, дуже приємний персонал. Сам готель та територія гарна, номера гарні.
Досить непоганий вестибюль, ріцепшн, інтер'єр... гарно пахне, красиві дівчата)) проте в самих номерах потрібно трішки підшаманити розетки бо слабо тримаються в гніздах підклеїти шпалери в деяких місцях та ще дещо по мєлочі... поки цього не назбиралось багато.