Банкетний зал "Дзеркальний"
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
| 100 чол | Фуршет |
| 60 чол | Банкет |
Загальна площа:
100 м2
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Зручно, є тераса, wi-fi, кондиціонер. Нема стаціонарного проектора.
Гарне місце, є все необхідне
Проживанням в даному готелі цілком задоволена. Шукала місце, де переночувати в авральному режимі, Верховина підійшла по розташуванню та вартості ідеально. Стосовно номера - чистий, затишний, теплий. Вода гаряча постійно, прибирання щоденно, є електрочайник та холодильник, що дуже зручно. Персонал ввічливий, всім задоволена. Маленький мінус - на сніданок треба йти в інший корпус, взимку не зручно, і ще буйні сусіди, але тут нічого не поробиш. В цілому перебування дуже комфортне
Сучасний ремонт, чистий прибраний номер, класна душова кімната, ввічливий персонал, поруч зупинка громадського транспорту, єдиний недолік це відсутність посуду.
Готель Верховина на мою думку найкращий. Розташування за містом неподалік ліс, на рецепції завжди приємні дівчата, в номерах готелю є все що потрібно, а саме чайник, утюг, фен, телевізор, холодильник і кондиціонер. Раджу всім ви не пошкодуєте даним вибором готелю. Моя оцінка 100 зі 100 ????????☺️
Стандартный отель. Есть все, что нужно. Полотенца, тапочки, "моющие", ТВ, кондиционер. Чисто. Все целое, все работает. Территория как в Карпатах. Да не центр, да не в золоте. Скидка по Букингу честная до 50%.
Зупинився у комфортному номері недалеко від метро, у столиці та ще й за розумні гроші. Сподобалося розташування готельного комплексу: майже на проспекті при тому навіть на території дуже затишно та тихо; що важливо у великому місті. Є паркінг, ресторан, поруч зупинка транспорту. А ось до продовольчого магазину пару зупинок пройти треба, про те небагато для Києва.
Готель дешевий, але, по суті, він того і вартує. По перше, не проїдьте поворот до готельного комплексу, бо вказівників ніяких немає (або їх просто вночі не видно). Головний корпус для реєстрації - третій.. так само, вартувало б поставити вказівники, бо менше всього хочеться бігати втомленою серед ночі по території і розшукувати де зареєструватись. Проживали в сімейному люксі. Чомусь для трьох осіб (було вказано при резервуванні) рушників і шампунів було для двох. Не сподобалось, що під ногами «гуляє» підлога (на фото видно). + два туалети на дві кімнати + чиста постіль + чисті рушники + дитячий майданчик з каруселями, гірками, качелямя біля 2-го корпусу - в сімейному номері на дві кімнати все розраховано на двох людей - відсутність вказівників - не завадив би ремонт
Polecam to miejsce