Банкетний зал "Дзеркальний"
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
| 100 чол | Фуршет |
| 60 чол | Банкет |
Загальна площа:
100 м2
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Готель дешевий, але, по суті, він того і вартує. По перше, не проїдьте поворот до готельного комплексу, бо вказівників ніяких немає (або їх просто вночі не видно). Головний корпус для реєстрації - третій.. так само, вартувало б поставити вказівники, бо менше всього хочеться бігати втомленою серед ночі по території і розшукувати де зареєструватись. Проживали в сімейному люксі. Чомусь для трьох осіб (було вказано при резервуванні) рушників і шампунів було для двох. Не сподобалось, що під ногами «гуляє» підлога (на фото видно). + два туалети на дві кімнати + чиста постіль + чисті рушники + дитячий майданчик з каруселями, гірками, качелямя біля 2-го корпусу - в сімейному номері на дві кімнати все розраховано на двох людей - відсутність вказівників - не завадив би ремонт
Вражена якістю за таку ціну. Ціна доступна і в номері чисто, прохолодно і необхідний набір техніки. Чайник, телевізор, холодильник, кондиціонер ( який включили перед насєшим поселенням) утюг та дошка для прасування. 600 грн і море задоволеня сервісом. Для порівняння перед цим в іншому готелі дивились за 750 грн номер і на весь готель жодного номера з кондиціонером. А на вулиці + 30. Всім раджу завітати та відпочити в готелі Верховина.
Ціна-якість
Проживанням в даному готелі цілком задоволена. Шукала місце, де переночувати в авральному режимі, Верховина підійшла по розташуванню та вартості ідеально. Стосовно номера - чистий, затишний, теплий. Вода гаряча постійно, прибирання щоденно, є електрочайник та холодильник, що дуже зручно. Персонал ввічливий, всім задоволена. Маленький мінус - на сніданок треба йти в інший корпус, взимку не зручно, і ще буйні сусіди, але тут нічого не поробиш. В цілому перебування дуже комфортне
Хороші зали, зручні для роботи
хороші номери, прекрасний персонал, не дорого, якщо виникають запитання на усі відповідають і допомагають. якщо необхідно замовити їжу таксі та будь які супутні послуги, дівчата з рецепціїї завжди готові)))
Гарне місце, є все необхідне
Хороший готель для відряджень, для туриста не надто підходить - нічого дивитись, до центру далеко та довго їхати. Готель за межами міста, на окружній, у торгівельно промисловому районі. Однак сервіс на пристойному рівні за доступні ціни.
Ordentliches hotel sauber und günstig