Банкетний зал "Сірий"
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Готель дешевий, але, по суті, він того і вартує. По перше, не проїдьте поворот до готельного комплексу, бо вказівників ніяких немає (або їх просто вночі не видно). Головний корпус для реєстрації - третій.. так само, вартувало б поставити вказівники, бо менше всього хочеться бігати втомленою серед ночі по території і розшукувати де зареєструватись. Проживали в сімейному люксі. Чомусь для трьох осіб (було вказано при резервуванні) рушників і шампунів було для двох. Не сподобалось, що під ногами «гуляє» підлога (на фото видно). + два туалети на дві кімнати + чиста постіль + чисті рушники + дитячий майданчик з каруселями, гірками, качелямя біля 2-го корпусу - в сімейному номері на дві кімнати все розраховано на двох людей - відсутність вказівників - не завадив би ремонт
Хороший готель для відряджень, для туриста не надто підходить - нічого дивитись, до центру далеко та довго їхати. Готель за межами міста, на окружній, у торгівельно промисловому районі. Однак сервіс на пристойному рівні за доступні ціни.
Затишна досить велика територія, багато корпусів, чемний, уважний персонал, просторі напівлюкси, смачна кухня. Але мені дістався номер, у якому не завадило б вже зробити ремонт. ;-)
Проживанням в даному готелі цілком задоволена. Шукала місце, де переночувати в авральному режимі, Верховина підійшла по розташуванню та вартості ідеально. Стосовно номера - чистий, затишний, теплий. Вода гаряча постійно, прибирання щоденно, є електрочайник та холодильник, що дуже зручно. Персонал ввічливий, всім задоволена. Маленький мінус - на сніданок треба йти в інший корпус, взимку не зручно, і ще буйні сусіди, але тут нічого не поробиш. В цілому перебування дуже комфортне
Бронь 27.06.18 та заїхали 27.06.18. На рецепції зовсім не привітний персонал, дуже «пантове» ставлення, парковка виявилась додатково 100гр, хоча на «букінг» парковка безкоштовна. В корпусі, зовсім інша справа, дуже приємний персонал. Сам готель та територія гарна, номера гарні.
Чисто,затишно,недорого!
Рекомендую!
Був в 5 корпусі. Номери чисті, охайні. Ціна доступна. Матраци такі, що можна виспатись. Кондиціонер працює тихо, і робить комфорт. Ванна кімната зручна та лоаконічна. Дуже потішив електричний змієвик. Де можна навіть восени висушити те, що Ви прали. Рекомендую.
Зручно, все є, сподобалось, зупинявся декілька разів...але може бути холодно в зимку у номерах через вікна - щоб не замерзнути міняйте номер