Банкетний зал "Золото"
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
| 450 чол | Фуршет |
| 150 чол | Банкет |
Загальна площа:
200 м2
Українська та європейська кухня
Банкетне/фуршетне меню
Наявність закритої території
Літня тераса
Місце для виїзної церемонії
Wi-Fi
Паркування 24/7
Проживанням в даному готелі цілком задоволена. Шукала місце, де переночувати в авральному режимі, Верховина підійшла по розташуванню та вартості ідеально. Стосовно номера - чистий, затишний, теплий. Вода гаряча постійно, прибирання щоденно, є електрочайник та холодильник, що дуже зручно. Персонал ввічливий, всім задоволена. Маленький мінус - на сніданок треба йти в інший корпус, взимку не зручно, і ще буйні сусіди, але тут нічого не поробиш. В цілому перебування дуже комфортне
Хороші зали, зручні для роботи
Зупинився у комфортному номері недалеко від метро, у столиці та ще й за розумні гроші. Сподобалося розташування готельного комплексу: майже на проспекті при тому навіть на території дуже затишно та тихо; що важливо у великому місті. Є паркінг, ресторан, поруч зупинка транспорту. А ось до продовольчого магазину пару зупинок пройти треба, про те небагато для Києва.
Готель Верховина на мою думку найкращий. Розташування за містом неподалік ліс, на рецепції завжди приємні дівчата, в номерах готелю є все що потрібно, а саме чайник, утюг, фен, телевізор, холодильник і кондиціонер. Раджу всім ви не пошкодуєте даним вибором готелю. Моя оцінка 100 зі 100 ????????☺️
Номер просторий, теплий, є телевізор, кондиціонер, чудова ванна та душ. Ціна невелика. Проте потрібно змінити штори та покривало на ліжку.
Бронь 27.06.18 та заїхали 27.06.18. На рецепції зовсім не привітний персонал, дуже «пантове» ставлення, парковка виявилась додатково 100гр, хоча на «букінг» парковка безкоштовна. В корпусі, зовсім інша справа, дуже приємний персонал. Сам готель та територія гарна, номера гарні.
Місце чудове, але дуже далеко до центру міста та до найближчого магазину, але цінова політика адекватна
Чисто,затишно,недорого!
Велика зелена територія, але не вистачає вказівників на корпуси. Смачна їжа у ресторані. Поруч - зупинка громадського транспорту, заправка і ліс.