Сніданок включений в СТАНДАРТНИЙ ТАРИФ!
Загальна площа:
20-23 м2
Ліжко:
2 окремих ліжка
Туристичний збір та паркування не включені у вартість проживання.
Туристичний збір на одну людину за добу проживання:
Внутрішній туризм - 43,24 грн,
В'їзний туризм - 86,47 грн.
Паркування 100 грн/доба.
Отель який знаходиться в мальовничому місці.
Проживанням в даному готелі цілком задоволена. Шукала місце, де переночувати в авральному режимі, Верховина підійшла по розташуванню та вартості ідеально. Стосовно номера - чистий, затишний, теплий. Вода гаряча постійно, прибирання щоденно, є електрочайник та холодильник, що дуже зручно. Персонал ввічливий, всім задоволена. Маленький мінус - на сніданок треба йти в інший корпус, взимку не зручно, і ще буйні сусіди, але тут нічого не поробиш. В цілому перебування дуже комфортне
Хороший готель за досить помірною ціною. В номерах є все необхідне для проживання. Добре підходить для зупинки, щоб переночувати в дорозі, є безкоштовна парковка. З мінусів можна відзначити плісняву у ванній кімнаті ( можливо не у всіх номерах) та відсутність вказівників до готелю. Попри це, даний заклад вартує, щоб в ньому зупинитися ще раз.
Місце чудове, але дуже далеко до центру міста та до найближчого магазину, але цінова політика адекватна
Все доволі не погано..дуже сподобався внутрішній дворик. Що розчарувало: зранку як прибирають на коридорі все чути в кімнаті..та дуже мало електро розкток
Готель хороший,але 4 зірки тому що:До приїзду в готель замовляла на сніданок омлет та чай.У омлеті була шкаралупа від яєць.Чай не принесли,пішла з'ясовувати, виявилося,що він закінчився,на моє запитання мені невдоволено відповіли "це не наші проблеми" могли хоча б гроші за нього повернути,або запропонувати щось інше замість чаю А так все сподобалося: -є wi-fi -номери чисті -вся техніка робоча -в номері є чайник,праска та прасувальна дошка
Зручно, є тераса, wi-fi, кондиціонер. Нема стаціонарного проектора.
Круте місце. Зручні зали. Не думав що біля кільцевої може бути такий охайний заклад
Співвідношення ціна/якість повністю виправдовує. Привітний персонал на рецепції. Окремо слід відзначити внутрішню території готелю