• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Ресторан на поминкі, замовити у кафе поминальний обід

  Ресторан Верховина знакодиться біля Великої Окружної дороги та через дорогу від Святошинського кладовища.
  Зручна траспортна розвязка: поруч зупинка громадського транспорту, декілька зупинок метро Житомирська та Академістечко. На території комплексу є готель, гості здалеку, можуть залишились відпочити. Також є велика парковка.
  В Наявності зали, які можуть прийняти від 10 до 600 відвідувачів.
  Демократичні ціни та рідна українська кухня.
  Якщо є питання - звертайтесь по номерам телефонів:
  (044) 339-99-31
  (050) 404-33-01
  (098) 166-96-24

  Поминальні обіди від 700 грн з людини:

  Борщ український з пампушками
  Пиріжки з капустою
  Колово
  М'ясна тарілка
  Українські різносоли
  Оселедець з циб.та карт.
  Салат "Столичний"
  Салат "Грецький"
  Салат "Цезарь з куркою"
  Голубці з м'ясом
  Картопля по-домашньому
  Крученики по закарпатськи
  Філе куряче з беконом
  Млинчики - Любимчики
  Хлібна корзина
  Узвар 1 л

  ***Можливо зі своїм алкоголем

  Де провести поминальні обіди Київ?

  Втрата близької людини для багатьох стає справжнім ударом. Щоб зберегти пам’ять про померлу людину, віднайти силу і продовжувати жити, родичі організовують поминальні обіди. Вони дозволять усім зустрітися в тяжкий час, підтримати один одного та поділитися теплими спогадами про того, кого вони любили та цінували.

  Багато хто вирішує замовити кафе на поминкі, бо у цьому можна знайти чимало переваг. Але головне – відсутність необхідності організовувати все самостійно. Коли трапляється горе, думки далеко не про приготування страв та розміщення близьких, які прийшли вшанувати пам'ять померлого. Крім того, житло переважної більшості не може прийняти всіх учасників трапези. Саме тому немає нічого поганого в тому, щоб провести поминальні обіди Київ у відповідному місці та передати організаційні моменти іншим людям.

  Поминальне кафе окружна – це один з варіантів, де ви можете спокійно провести час та поділитися добрими згадками про покійного. Ми з розумінням ставимося до вашої втрати та зробимо все, щоб максимально зняти навантаження, пов'язане з вибором страв, підготовкою приміщення та іншими клопотами. Наше поминальне кафе окружна знає, що прощальна трапеза є невіддільною частиною церемонії похорону, тому персонал готовий створити гідні проводи дорогої серцю людини в останню путь.

  Багато людей вирішують організувати поминальні обіди в ресторані Верховина в Києві, тому що у нас:

  - є зали з відповідним затишним інтер’єром

  - демократичні ціни

  - висока якість обслуговування

  - можливо зі своїм алкоголем та напоями

  - зручна транспортна розв'язка

  Ви можете провести поминальний обід житомирська, академістечко на території, яка знаходиться недалеко від цвинтаря. Вам не прийдеться витрачати час на перевезення гостей та переїзди по місту. Після прощання з померлим ви зможете одразу почати поминкі в ресторані. Затишна атмосфера згладить ваш смуток та допоможе віднайти життєрадість у спілкуванні з сім’єю та друзями.

  Поминальні обіди в ресторані Верховина в Києві – ми знаємо як дотриматися традицій

  Наша команда знає, наскільки для вас важлива підтримка в цей день, тому ми завжди враховуємо потреби гостей та забезпечуємо співчутливу атмосферу. Вам не прийдеться брати активну участь у приготовані чи контролювати процеси, бо наш ресторан на поминки відповідально ставиться до усіх ритуалів, а персонал візьме до уваги всі ваші вимоги.

  Ми приймаємо замовлення на будь-яку кількість людей – від 10 до 100. Ціна на поминальний обід житомирська, академістечко – 700 гривень і вище. Меню складається зі смачних та якісних страв, а подача блюд та сервірування столів продумані так, щоб нікого не відволікти від спільного горя.

  Якщо ви зараз думаєте, де провести поминальні обіди, запрошуємо вас скористатися нашими послугами. Кафе на поминкі – це не примха. Це необхідність для тих, хто відчуває біль втрати та хоче попрощатися з померлим. Проводячи поминкі в ресторані, ви зможете без зайвого стресу оплакати покійного та виразити надію на його повернення до життя.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?