Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line

  Забронювати номер

  Правила проживання

  Правила проживання в готелі «Верховина» **

  Шановні гості! Ми раді вітати Вас в нашому у готелі!

  Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання в готелі «ВЕРХОВИНА» **

  I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Ці Правила розроблено на основі чинного Законодавства України, указів Державного Комітету України про житлово-комунальне господарство, Державного комітету України про туризм, Кабінету Міністрів України, та з урахуванням вимог Ради Міжнародної готельної асоціації.

  2. Готель «Верховина», м. Київ зареєстрований у єдиному Державному реєстрі юридичних осіб України - № 19482310 ТОВ «Ілліс».

  3. Готель «Верховина», м. Київ гарантує гостям дотримання усіх правил конфіденційності.

  4. Паління в готелі «ВЕРХОВИНА», за винятком спеціально відведених місць, заборонено.

  5. Адміністрація готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.

  6. Відгуки та пропозиції по роботі готелю можна залишити у адміністратора готелю або на сайті готелю.

  II. ПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ

  1. Готель працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Розрахунковий час - 12:00, час виїзду - 12:00, час заселення в готель - 14:00.

  2. Сніданок подається в ресторані готелю з 8:00 до 11:00 ранку. Якщо Ви забажаєте поснідати раніш цього часу, будь ласка, зверніться до адміністратора готелю напередодні до 21:00. Ми запропонуємо Вам сухий пайок.

  3. У разі необхідності зберігання вашого багажу, Ви можете скористатися багажною кімнатою, що знаходиться в центральному холі. Будь ласка, залишайте цінні речі та документи в сейфі на рецепції. За речі, залишені без догляду в номері, відповідальність несе гість.

  4. Додаткові безкоштовні послуги готелю: виклик швидкої допомоги, виклик таксі, доставка кореспонденції в номер, послуга пробудження по телефону, видача швачного приладдя.

  5. Просимо вас дбайливо ставитися до майна готелю, дотримуватися правил пожежної безпеки готелю. Залишаючи номер, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло та інші електроприлади. У разі пошкодження майна Готеля гість у повному обсязі компенсує його у відповідність з внутрішніми документами Готелю.

  6. Гості Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.

  З метою забезпечення порядку та безпеки в готелі забороняється:

  1. Палити в номерах, холах і приміщеннях готелю за винятком особисто відведених куткiв.

  2. Користуватися в номері електричними приладами за винятком дозволених до використання.

  3. Передавати стороннім особам ключі від номера.

  4. Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.

  5. Проносити на територію готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров'я оточуючих.

  6. Переставляти і виносити меблі з номера.

  7. Порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території готелю під дією наркотичних засобів.

  8. Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров'я або майна інших осіб.

  9. Заподіювати шкоду майну готелю.

  10. Розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації їх перебування в готелі.

  11. Розміщувати в номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією готелю.

  III. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ І ОПЛАТИ ПОСЛУГ ГОТЕЛЮ

  1. Плата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в готелі прейскуранта. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях. Діти до 6 років без додаткового місця проживають в готелі безкоштовно.

  2. Для гарантованого бронювання номера в готелі отримується передоплата в розмірі вартості однієї доби проживання з подальшою оплатою при заїзді суми, що залишилася за весь період проживання. Адміністрація готелю залишає за собою право відмовити у наданні послуг гостям, якi не сплатили номер до заїзду в готель. У разі негарантованого бронювання готель залишає за собою право анулювати номер без попередження Гостя в разі отримання інших заявок на гарантоване бронювання на ці ж дати.

  3. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за першу добу проживання поверненню не підлягає.

  4. Умови ануляції номерів в Готелі:

  1. Гість може анулювати номер без штрафних санкцій за 24 години до дати прибуття в готель, в іншому випадку готель змушений попросити гостя сплатити неустойку у розмірі першої доби проживання в готелі.

  5. При заїзді Гість надає документ, що засвідчує його особу (паспорт, водійські права, військовий квиток, іноземний паспорт) заповнює реєстраційну картку та вносить оплату за проживання в готелі. Адміністрація готелю залишає за собою право відмовити у наданні послуг гостям, якi не пред'явили посвідчення особи або відмовилися здійснити оплату.

  6. Ранній заїзд або пізній виїзд надається гостям тільки за наявності в готелі вільних місць і відсутність заявок на аналогічні дати у відповідність з прейскурантом готелю.

  7. При продовженні проживання у разі наявності вільних місць в готелі Гість сплачує повну вартість проживання за подовжений період. Продовжити проживання можна мінімум на половину доби вартості номера відповідно до тарифів готелю.

  8. Гості, що залишаються у вашому номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в службі прийому та розміщення гостей і оплатити проживання у відповідність до затверджених тарифів.

  9. При замовленні додаткових послуг гість вносить повну передоплату за всі необхідні послуги.

  10. Якщо Ви йдете з Готелю, оставляйте ключ від номера в адміністратора. У випадку втрати ключа адміністратор служби прийому та розміщення гостей видає Вам новий ключ вартістю згідно з чинним прейскурантом.

  11. У день від'їзду ключ від номера здається адміністратору, після перевірки номера покоївкою проводиться оплата додаткових послуг готелю, в тому числі міжміські та міжнародні переговори. Якщо Ви заздалегідь повідомите про час Вашого від'їзду адміністратора Готелю, ми постараємося скоротити час оформлення вашого від'їзду.

  12. З питань додаткової інформації про послуги Готелю, будь ласка, звертайтеся до адміністратора Готелю за телефоном + 38 (044) 407 95 30, + 38 (044) 407 95 40.

  У разі порушення правил проживання, встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні.

  Бажаємо Вам приємного відпочинку,

  Адміністрація Готелю.