Гостиница, Конференц зал и Ресторан Верховина, Киев
Зателефонуйте мені

 • Рус
 • Укр
 • Eng
 • бронювання номеру on-line
  Фотогалерея:

  Проведення весільного банкету

  Яке би свято Ви не чекали, пам’ятайте, що однією з його головних складових є банкет. Від того, як і де він буде проходити будуть залежать враження, які залишить після себе Ваше свято в душах присутніх на ньому гостей. А особливої уваги заслуговує проведення весільного торжества і його банкету. Адже весілля – найбажаніше і найважливіше свято у житті молодят. І провести його потрібно так, як справжній королівський фуршет.

  Провести весільний банкет (Київ) потрібно на вищому рівні і в чудовому місці! Наприклад, у заміському ресторані «Верховина», який пропонує Вам 4 банкетних зали місткістю до 200 чоловік. Щоб частіше радувати наших гостей, ми кілька разів на рік оновлюємо меню, використовуючи вишукані новинки страв за європейськими і українськими рецептами.

  Проведення весільного банкету у ресторані «Верховина» – це запорука успіху Вашого весільного торжества! Тут все створено для того, щоб Ви та Ваші запрошені гості почувалися у домашньому теплі й затишку в чудово оформлених приміщеннях і насолоджувалися вишуканими стравами. Тоді Ваше весілля насичиться приємною романтичною атмосферою.

  Адже банкетні зали ресторану – це сучасні приміщення із усіма зручностями. Зали кімнат для банкетів оформлені в сучасному, нейтральному стилі, що дозволяє використовувати його до свята будь-якого формату та стилістичного використання. У ресторані працюють досвідчені фахівці, які точно знають, як зробити так, аби Ваше свято стало «смачним» і неймовірно чарівним. Вам варто лише продивитися меню та вибрати страви, які найбільше Вам подобаються і підходять, а шеф-кухар зробить все для того, щоб Ваші надії і очікування виправдалися на всі 100%!

  Так що проведення банкетів (Київ) у ресторані «Верховина» – це гарантія того, що Ваше свято пройде успішного і запам’ятається всім надовго.