• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Банкет на 50 осіб

  «Банкет на 50 осіб» або труднощі сучасного відпочинку

  З розвитком технологій і соціального суспільства людина все більше грузне в кам'яних джунглях великих міст. Будинок, робота, посиденьки з друзями і все це в умовах, нехай і всіляко декорованих, але бетонних стін міста. І коли мова заходить про такі значимі події як ювілей або вінчання, виникає потреба вирватися на природу. Але при цьому, так само відчувати комфорт і зручності сучасних можливостей.

  Так, готельний заміський комплекс «Верховина» пропонує і те, і інше. Місце дії: Київ. Мета: банкетний зал на 50 осіб. Умови: комфорт, свіже повітря і висококласне обслуговування. Один клік мишкою, і ми переносимося практично в інший світ.


  Акції ресторану на весілля

  Асортимент і вибір

  Єдина «заковика», з якою ви можете зіткнутися, це вибір. Адже торжество всього одне, а варіантів його проведення куди більше. Замислюючись над цим, варто чітко визначити концепцію заходу. Так кафе на 50 осіб підійде для дня народження або випускного. Розкішний зал «Веранда» дозволить повністю зануритися у світ живої природи, а також зустріти довгоочікуваний світанок, що є незмінною традицією всіх випускників.

  Корпоративні вечірки та ювілеї - ресторан на 50 осіб

  Коли мова заходить про круглу дату, завжди хочеться відзначити її з розмахом. Те саме можна сказати і до корпоративних зустрічей. Зміцнити дух колективу, відзначити важливу ділову угоду або просто разом зустріти початок нового року, щоб він був таким же вдалим і прибутковим. Для такої презентабельної події цілком підійде ресторан на 50 осіб. А послуга Кейтеринг, яку надає готельний комплекс «Верховина», дозволить максимально ефективно і правильно організувати свято будь-якого типу і масштабу.

  Весільні клопоти

  Здавалося б, весілля - найбільш світлий і щасливий день у житті закоханих. Однак чи потрібно говорити, якої колосальної праці коштує організувати таке свято. А якщо це весілля на 50 осіб? І з найдальших куточків країни приїдуть всі родичі? Адже тоді потрібно подбати не тільки про церемонію і банкет, але також і про розміщення всіх гостей.

  Готель подбає про всі дрібниці, починаючи зі святкового залу і закінчуючи номерами для родичів і друзів. Не хочеться проводити застілля у приміщенні? Завжди мріяли справити весілля на пароплаві? Немає нічого простішого. Послуга «Виїзна церемонії» та заміський комплекс «Верховина» виконає всі ваші найзаповітніші бажання.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?