• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Готель з конференц залом

  Готель з конференц залом «Верховина» - ідеальне місце для ділових заходів

  Щороку все більше компаній в Києві проводить конференції та інші ділові зустрічі із найрізноманітніших напрямів. Такі заходи викликають інтерес учасників і допомагають залучити нових партнерів, спонсорів, інвесторів, співробітників в бізнес. Керівники успішних компаній знають, що на конференції можна вирішити будь-яке робоче питання, і успішно цим користуються. Для успішного проведення конференції, найголовніше, якісно попрацювати на організаційному етапі і правильно підібрати підходяще місце. Найкращим рішенням стане оренда конференц залу в готелі, оскільки це дозволить одночасно вирішити питання з проживанням іногородніх учасників.

  Комплекс «Верховина» в Києві - це бізнес готель, в якому можна успішно поєднати роботу і відпочинок. Готель пропонує ідеальні приміщення для ділових заходів - сучасні конференц-зали та кімнати для переговорів.


  Акції на проведення конференцій

  Оренда конференц залу в готелі «Верховина»

  Для проведення конференції з чисельністю учасників близько 60 персон, бізнес готель «Верховина» пропонує орендувати конференц зал №2. Світле, просторе, затишне приміщення загальною площею 150 кв.м. обладнано всіма необхідними меблями і технікою для організації заходу ділового формату. Готель з конференц залами готовий прийняти учасників зустрічі на проживання, якщо є така необхідність. Присутність на заході іногородніх або іноземних учасників зобов'язує організаторів подбати про їхнє розміщення в Києві, тому конференц готель «Верховина» підходить якнайкраще.

  Заміський готель з конференц залом «Верховина» надає якісне першокласне обслуговування, як на етапі проведення ділової зустрічі, так і під час проживання. Наш готель з конференц залами стане кращим вибором для заходу - технічно оснащені зали, сучасні інтер'єри, приємний мікроклімат, високий професіоналізм обслуговуючого персоналу, комфортабельні та зручні номери, ресторан - все це сприяє для продуктивної і результативної роботи і якісного відпочинку після неї.

  Конференц-готель «Верховина» запрошує провести діловий захід на вищому рівні.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?