• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Конференц зал для прес-конференцій

  Конференц сервіс - послуга, яка міцно увійшла в життя кожної ділової людини. Сучасний світ бізнесу вже не уявити без проведення переговорів, тренінгів або семінарів, прес-конференцій (навіть якщо мова йде не про селебріті, а про зустрічі вищого керівництва компанії з співробітниками), робочих груп та інших заходів різного масштабу і формату.

  Не кожна компанія володіє необхідними потужностями для проведення подібних подій. З іншого боку, не кожна компанія вважає за необхідне проводити подібні заходи в стінах власного офісу. В обох випадках орендувати прес конференц-зал стає саме тим рішенням, яке сприяє здійсненню задумів і бачення заходу компанією, заставою його успіху.


  Акції на проведення конференцій

  Прес конференц-зал комплексу «Верховина»

  Заміський комплекс «Верховина», розташований всього в 18 км від центру Києва, має в своєму розпорядженні 9 конференц-залів, які як не можна краще підходять для проведення прес-конференцій, переговорів, семінарів та тренінгів. Зручні меблі, строгий діловий стиль, просторість або, навпаки, камерність приміщень, спрямовані на задоволення практично будь-яких можливих потреб ділового світу.

  Досвідчений персонал комплексу забезпечує комфорт гостей і господарів заходу в ході його проведення. Наші співробітники та адміністратори допомагають в його підготовці, піклуючись про кожний аспект і деталь. Адже саме від них залежить успіх події.

  Прес конференц-зал - ідеальне місце для вашого заходу

  Усвідомлюючи важливість кожного заходу для успішного розвитку і результативного ведення бізнесу, готельно-ресторанний комплекс «Верховина» піклується про те, щоб кожна подія в його стінах проходила на найвищому рівні професіоналізму і комфорту.

  Прес-конференц зал, пропонований комплексом для проведення конференцій або семінарів, обладнаний всім необхідним для досягнення цих завдань. Системи кондиціонування і WiFi, звукові підсилювачі, колонки і мікрофони, мультимедійні проектори з сучасними проекційними екранами, фліпчарти та інше офісне обладнання доступні для господарів заходу при його плануванні та проведенні.

  Крім того, орендувати прес-конференц зал можна як подобово, так і довгостроково. Адже не всі заходи розраховані на один робочий день. Комплекс «Верховина» в разі проведення тривалого заходу надасть також послуги з розселення, харчування та трансферу гостей і учасників.

  Ергономічність, комфорт і затишок конференц-залу, а також професіоналізм персоналу та високу якість обслуговування забезпечать успіх і результативність вашого заходу.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?