• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Конференц зал на 100 чоловік

  З питань проведення заходів в залах готелю звертайтеся до відділу конференц-обслуговування

  Для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, ділових зустрічей, готель надає конференц зали, кімнати переговорів і банкетні майданчики.

  «По одягу» зустрічають не тільки людей, а й організації-орендодавців, що пропонують зали для проведення семінарів, тренінгів, конференцій. Часто за вигідною ціною оренди ховається безліч підводних каменів, про які не дізнаєшся, поки особисто не з'явишся на місце. Наприклад, вам можуть запропонувати старі, перероблені з «совкових» актових залів приміщення, кімнати з поганою звукоізоляцією і акустикою, відсутність необхідної апаратури, власної місткою парковки, достатньої кількості туалетів, неможливість організації фуршету та інше.

  За якими критеріями вибирати конференц зал на 100 чоловік

  Якщо ви шукаєте конференц зали на 100 осіб і розраховуєте за прийнятні гроші отримати сервіс високого рівня, то рекомендуємо ознайомитися з пропозиціями ГРК «Верховина». 7 залів для конференцій готельно-ресторанного комплексу три здатні прийняти від 100 і більше учасників, інші розраховані на меншу аудиторію (від 30 до 70 осіб). Вибираючи конференц-зал в передмісті Києва, організатори прагнуть не тільки заощадити, але і поєднати діловий формат заходу з корпоративним відпочинком, для якого в «Верховині» все є в наявності: мальовнича лісопаркова зона зі ставком, 9 ресторанних залів включаючи літній майданчик з мангал- меню, 200 комфортабельних номерів на 1-2 людини.


  Акції на проведення конференцій

  Конференц зали на 100 осіб по системі «все включено»

  Зали для розміщення сотні і більше гостей мають площу від 200 квадратних метрів. Зручні трансформовані меблі дозволяють варіювати варіанти розсадження учасників ( «театр», «клас», П-подібний стіл, «круглий стіл»). У приміщеннях підтримується сприятливий мікроклімат в будь-який час року. Наявність власної кухні з переважанням європейських і українських страв дозволяє адміністрації ГРК пропонувати учасникам конференцій організацію кава-брейків, банкетів, фуршетів, комплексного харчування та ін ..

  Конференц-зал №3 серед інших достоїнств має власний вхід і вихід на вулицю. Зали №5 і №6 дозволяють швидко потрапити в кімнати для переговорів для відокремленого обговорення ділових питань у вузькому колі (10 - 30 осіб).
  Наявність власної апаратури дозволить заощадити вам гроші, проте, в разі форс-мажорів, завжди можна розраховувати на можливість оренди необхідного сучасного обладнання на місці: фліпчатов, презентерів, ноутбука, проектора, мікрофонів зі стійками, акустичної системи. У всіх залах «Верховини» є доступ до високошвидкісного бездротового інтернету і встановлені проекційні екрани для організації презентацій. Установка кулерів з водою дозволить вирішити питання з угамуванням спраги в учасників.

  Комфортні конференц зали на 100 осіб - гарантія успішного проведення заходу

  Лояльність готельно-ресторанного комплексу «Верховина» дозволить вам заощадить кошти, отримати задоволення і запланований ефект від проведення конференції, семінару, бізнес-зустрічі. Переважна більшість клієнтів, одного разу скористалися нашими послугами, повертаються сюди знову і знову, щоб отримати комплексне обслуговування високого рівня, попутно відмінно провести час, відпочити і смачно поїсти.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?