• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Конференц зал на 50 осіб

  З питань проведення заходів в залах готелю звертайтеся до відділу конференц-обслуговування:

  Для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, ділових зустрічей, готель
  надає конференц зали, кімнати переговорів і банкетні майданчики.

  Відмінна можливість провести семінар або тренінг в спокійній невимушеній обстановці - це замовити конференц зал на 50 осіб в готельному комплексі Верховина. У цьому випадку, ви отримуєте зручне сучасне приміщення, де можна з комфортом розмістити п'ятдесят чоловік, оснащене сучасним технічним обладнанням, в унікальному живописному місці, далеко від галасливих міських вулиць.


  Акції на проведення конференцій

  Конференц зал на 50 осіб в комплексі Верховина - відмінний вибір для проведення будь-якого заходу

  У нашому комплексі є три зали, що дозволяють з легкістю прийняти до п'ятдесяти відвідувачів - зал № 1, зал № 2 і зал № 7. Всі приміщення мають зручні трансформовані меблі, розташування столів і стільців можна змінювати для більш комфортного проведення заходу. Наявність високошвидкісного бездротового інтернету, сучасні проектори та великі екрани, фліпчарт - все це дозволить вам провести зустріч на високому рівні, використовуючи якісні засоби демонстрації.

  Кожен конференц зал на 50 осіб витриманий в сучасному стилі, всі приміщення мають індивідуальний дизайн, що налаштовує на плідний робочий процес.

  Вся обстановка в наших конференц залах розташовує до проведення повноцінного і продуктивного робочого процесу. Ви можете запланувати ділові переговори, важливі зустрічі, семінари та конференції, навіть виставки, в будь-який зручний час, попередньо погодивши всі питання з адміністрацією.
  Конференц зал на 50 осіб, має в своєму розпорядженні якісну офісну техніку, за додаткову плату можна взяти в оренду ноутбук. Великі екрани і сучасні проектори дозволяють демонструвати відеоматеріали в хорошій якості. Для уточнення всіх організаційних питань завжди можна звернутися за допомогою до персоналу комплексу. Наші фахівці допоможуть організувати проведення наради, конференції чи тренінгу на високому професійному рівні.

  Сучасний конференц зал на 50 осіб і можливість чудово відпочити - пропозиція від комплексу Верховина

  Ще один важливий аргумент на користь вибору нашого готельного комплексу - наявність комфортних номерів. Це дуже важливо для тих учасників, які приїхали з інших областей України або іноземних гостей. При проведенні багатоденних заходів, ми надаємо прекрасні готельні номери - одне або двомісні, з усіма побутовими зручностями. Для тих, хто приїхав на своєму транспорті надається можливість безкоштовного паркування на території комплексу.

  Комплекс розташований в безпосередній близькості від транспортних ліній сполучення, можна легко дістатися будь-яким видом громадського транспорту. Мальовнича лісопаркова зона дозволяє розслабитися і відпочити після напруженого робочого процесу. Тут вас не турбуватиме шум мегаполісу, а краса навколишньої природи сприяє позитивному настрою, що важливо при проведенні серйозних і важливих переговорів.

  Ви можете чудово відпочити в одному з ресторанних залів, і закріпити успішні переговори відмінною вечерею в гарному куточку природи. У нас працюють кращі кухарі столиці, здатні створити кулінарне диво з найпростіших продуктів. В меню ресторану - страви національної та європейської кухні, приготовані з любов'ю і високим професіоналізмом.
  Комплекс Верховина - відмінна можливість поєднати продуктивний робочий процес і повноцінний комфортний відпочинок.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?