• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Оренда залу на 10 осіб

  Банкет на 10 осіб в тісному колі обраних

  При слові «банкет» у більшості людей виникає стійка асоціація з багатолюдним гучним застіллям, організованим по якомусь надзначущим приводом. Однак, бувають ситуації, коли і привід не настільки грандіозний, і кількість запрошених можна порахувати на пальцях двох рук, але, тим не менше, і такі збори за одним столом можна назвати банкетом.

  А що, якщо це весілля або ювілей у вузькому колі близьких друзів та рідних? Не завжди є бажання влаштовувати розкішний банкет, та й фінансово організувати такий захід може бути непросто. Тоді доводиться шукати пристойний ресторан на 10 осіб.


  Акції ресторану на весілля

  Труднощі пошуку

  Потрібно сказати, що існує не так багато пропозицій від закладів, які обслуговують настільки нечисленне застілля. Просто банкетні зали, як правило, розраховані на велику аудиторію. Заміський готельно-ресторанний комплекс «Верховина» не просто може запропонувати Вам формат «весілля на 10 осіб», а навіть надати на вибір кілька різнопланових залів.

  Малий банкетний зал

  У цьому світлому приміщенні, виконаному в європейському стилі, можна з комфортом відсвяткувати будь-яке торжество компанією з 10 - 20 осіб. Зручні меблі, грамотно спроектоване освітлення, оригінальна сервіровка столу, страви європейської та української кухні, приємне обслуговування - все це дає змогу приємно провести час.
  Персонал «Верховини» пропонує додаткові послуги з декорування приміщення і столів, музичний супровід, також допоможе з вибором страв, організовує доставку гостей. У разі тривалого свята, Ваші гості зможуть заночувати в номерах готелю.

  Мисливський зал

  Якщо вибір кафе на 10 осіб довірити чоловікові, то він віддасть перевагу залу, оформленому в стилі мисливського будиночка. Для невеликих компаній тут є кабінки, розраховані на 8 - 12 персон. У такій окремій локації ви будете почувати себе комфортно в колі близьких та друзів, і в той же час насолоджуватися атмосферою єгерської «берлоги», з її особливим колоритом, масивними дерев'яними стільцями та столами. Відповідний настрій підтримає і найменування страв, пропонованих шеф-кухарем.
  У цьому залі ви із задоволення відсвяткуєте день народження, корпоратив або весілля.

  Білий зал

  Розташований на третьому поверсі готелю і оформлений в світлих тонах, цей зал готовий прийняти компактну компанію з 10 - 20 осіб. Світле свято і такий же святковий настрій гарантує обслуговуючий персонал ресторану.

  Отже, якщо Ви шукаєте банкетний зал на 10 осіб і Київ, щоб був поруч, то спеціально обладнані приміщення готелю «Верховина» чекають Вас і Ваших гостей.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?