• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  організація форумів

  «Верховина» - кращий готель для проведення форуму

  Проведення форуму, семінару, конференції або будь-якого іншого заходу ділового формату вимагає ретельної організаційної підготовки. Щоб захід пройшов на найвищому рівні, найбільш важливо, підібрати підходяще по місткості і обладнане необхідним технічним оснащенням приміщення.

  На сьогоднішній день багато організаторів форумів віддають перевагу готелям з конференц-залами, оскільки це зручно в плані поєднання роботи і відпочинку. У Києві однією з кращих таких готелів є «Верховина», яка пропонує для оренди 9 залів . Організація презентацій, тренінгів, форумів в залах ГРК «Верховина» - це найкраще рішення для бізнесу, оскільки у готелі є всі умови для якісної роботи, а також відпочинку. Присутність на діловому заході іноземних або іногородніх гостей зобов'язує організаторів зустрічі подбати про їх місце проживання у Києві. В цьому випадку конференц зал на території готелю стане оптимальним і найбільш зручним варіантом. Також це актуально, якщо захід розрахований на кілька днів - всі учасники можуть оселитися в комфортабельних номерах «Верховини».


  Акції на проведення конференцій

  Конференц сервіс і організація форумів в ГРК «Верховина»

  Організація робочих заходів будь-якого масштабу можлива в залах готельно-ресторанного комплексу «Верховина». Тут створені ідеальні умови, що дозволяють забезпечити проведення будь-яких ділових заходів з великою чисельністю учасників. Найбільший конференц зал вміщає в собі до 250 чоловік. Всі зали мають сучасний класичний інтер'єр, оснащені трансформованими зручними меблями, проекторами і мультимедійними екранами, кондиціонерами, інернет wi-fi, фліпчартом і іншим. Тут забезпечена ідеальна робоча атмосфера. Додаткове технічне обладнання можна взяти в оренду - ноутбуки, аудіосистему і т.д. Персонал ГРК «Верховина» надає якісний сервіс на вищому рівні і допомагає в організації ділових заходів.

  Для раннього бронювання конференц залу для форуму можна залишити онлайн заявку на сайті «Верховини» або зв'язатися з менеджерами для уточнення деталей і питань, що цікавлять. Готель «Верховина» у Києві надає кращі умови для розвитку бізнесу і організації ділових зустрічей. Організація форумів - наша спеціалізація і ми організуємо на найвищому рівні.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?