• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Організація і проведення конференцій в Києві

  У сучасному світі ділові заходи є невід'ємною і важливою частиною бізнесу в будь-якій сфері діяльності. Періодична організація зустрічей в ході конференцій або семінарів сприяє підвищенню рівня кваліфікації персоналу, зміцненню позитивного іміджу компанії, для обміну досвідом або обговорення і вирішення виниклих проблем.

  Готельний комплекс «Верховина» пропонує послуги, пов'язані з організацією конференцій з семінарами, брифінгів, тренінгів та інших громадських або ділових заходів.

  Скориставшись нашими послугами, ви зможете провести заходи самого різного формату на вищому рівні в зручний для вас час. Кілька конференц-залів, розташованих на території комплексу «Верховина», забезпечені для виконання всіх функцій, передбачених правилами проведення конференцій і семінарів.


  Акції на проведення конференцій

  Проектування конференц-комплексу, його технічне оснащення було проведено згідно з останніми розробками в сфері надання конференц-послуг. Зали для конференцій обладнані сучасною апаратурою, яка допоможе комфортно провести будь-який суспільний захід. Місткість різних приміщень передбачає різну кількість учасників. Ви знайдете відповідний зал незалежно від того, 30 або 250 чоловік братимуть участь в семінарі або брифінгу. Організація конференції в нашому комплексі залишить тільки позитивні емоції.

  Конференції та семінари повинні проходити в комфортній обстановці, яка буде сприяти не тільки до концентрації уваги, але і розташовувати до дискусій і дружнього спілкування. І якщо вам важливий імідж Вашої компанії, якщо ви хочете знайти оптимальні рішення проблем, досягти максимальних результатів в ході ділових заходів, то проведення конференцій в такому випадку можливо тільки в готельному комплексі «Верховина».

  Організація міжнародних конференцій або проведення семінарів в нашому комплексі порадує вас не тільки рівнем обслуговування, а й приємними цінами. Вартість оренди конференц-залу становить від 1200 грн в день.

  Організація семінарів та проведення конференції в нашому комплексі - це гарантія незмінного успіху ваших зустрічей.

  Кава-брейки
  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?