• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Ресторан для фуршету

  Ресторан для фуршету в Києві тільки «Верховина»

  Тільки на перший погляд може скластися враження, ніби організація святкового фуршету робота суто технічного характеру. Тобто, потрібно лише в необхідному порядку розставити столи і стільці, розставити посуд, підключити апаратуру. Але це тільки на перший погляд. Насправді ж захід це набагато серйозніше, ніж здається. І організація його вимагає самого ретельного підходу.

  Замовити фуршет можна в різних закладах міста, але далеко не кожне з них здатне вразити уяву найбільш вибагливої ​​публіки. Співробітникам ресторанно-готельного комплексу «Верховина» це вдається блискуче. Відвідувачі і не припускають, наскільки кропітка попередня робота криється за організацією такого, здавалося б, найменш вибагливого сервісного заходу, як фуршет. Звернувшись за такою послугою в «Верховину», можна гарантовано розраховувати на європейський рівень організації та обслуговування. За рекордно короткий термін тутешні чарівники продумають будь-які дрібниці, які виявляться надзвичайно важливими в момент проведення фуршету. Всі побажання клієнтів будуть враховані, а до будь-яких можливих труднощів однозначно будуть підібрані шляхи подолання та вирішення проблем.

  Весільний фуршет - день, про який хочеться згадувати все життя

  Всім нам добре відомо, що застілля є кульмінацією будь-якого весільного торжества. Саме в цей час молодят вітають їх рідні і близькі, і починається святкування. Тут дуже важливо, щоб банкетний зал повністю відповідав рівню цього заходу. У «Верховині» таких залів аж 9, і кожен з них має власну «родзинку». Назви цих залів виконані романтично: «теракотовий», «синій», та ін. В одному з них ваш фуршет на весілля стане справжнім королівським святом любові і радості.

  Розкішний весільний фуршет - наша привітність і турбота

  Ресторанно-готельний комплекс «Верховина» пишається кожним весільним торжеством, що пройшло у цих затишних і чарівних стінах. Кожен такий захід надовго залишається в пам'яті.

  Можна вбити в пошуковому рядку браузера «ресторан для фуршету київ» і побачити, що саме «Верховині» довіряють найбільше наших співвітчизників. Швидше поспішайте сюди, і ви переконаєтеся в тому, що фуршет в цих стінах - подія справді королівського масштабу. І, при цьому, цілком доступна. Вас чекають тут, дорогі молодята!

  Банкетне меню
  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?