• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Ресторан за містом. Кращий ресторан за містом для весілля

  Ресторан за містом «Верховина» - просто ідеальний варіант для проведення будь-яких радісних заходів, на кшталт весіль, ювілеїв, банкетів, випускних балів, корпоративних вечірок, а також і сімейних торжеств.

  Всі ми рано чи пізно стикаємося з необхідністю знайти чудове місце, в якому можна було б комфортно і вигідно організувати якусь урочисту подію. Особливо, якщо мова йде про весілля. Проведення цього грандіозної, незабутньої події можна довірити виключно професіоналам, а співробітники ресторанно-готельного комплексу «Верховина» саме такими і є. Молодят тут зустріне привітний, тактовний персонал, головне завдання яких - подарувати їм миті справжнього щастя і єднання з рідними, близькими, друзями.

  У Києві ресторани за містом пропонують масу можливостей для проведення весільного банкету, однак тільки в «Верховині» можна по-справжньому оцінити першокласний європейський сервіс, дивовижні кулінарні шедеври від провідних вітчизняних кухарів, а також чудову святкову шоу-програму, яка не залишить байдужим жодного гостя.

  Ресторани за містом Київ. Кращого місця, ніж «Верховина» годі й шукати!

  Яким би не був гостьовий склад на Вашому весіллі (або 20 осіб, або 250) - в «Верховині» комфортно буде кожному з них! Кілька вишуканих, стильно оформлених банкетних залів гостинно відчинять свої двері перед Вашою гучною і щасливою компанією. Кожен зал має власну індивідуальну «родзинку»; кожен наділений, як зараз кажуть, «власною енергетикою». Білий, Камінний, Теракотовий, Синій, Базилік - одні тільки назви тутешніх банкетних залів приємно дивують своєю витонченістю. Варто додати до цього той факт, що «Верховина» розташовується в дивовижній лісопарковій зоні. Проте, ГРК «Верховина» - аж ніяк не казкове, вигадане королівство, а наше українське царство радості і свята. Тут буде виконано будь-яке побажання майбутнього подружжя і їх гостей. Шедеври вітчизняної і європейської кухні прикрасять столи.

  «Верховина» - це ресторан за містом Київ, який розташований настільки зручно, що дістатися сюди з центру не є особливою проблемою. Якщо ж виникне потреба залишитися тут на ніч - що може бути простіше? У розпорядженні молодят та їхніх друзів - 5 корпусів зі 200-ами комфортабельними, чистими, вишуканими номерами.

  Банкетне меню
  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?