• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Публікації
  Назад

  Сучасний конференц зал

  Сучасні технології ведення бізнесу і освітні завдання передбачають проведення безлічі переговорів, конференцій, корпоративних заходів, навчальних семінарів, робочих груп і т.д. Безумовно, не завжди власних переговорних потужностей підприємства або навчального закладу буває досить для проведення подібних подій.

  В такому випадку, оренда конференц-залу стає саме тим рішенням, яке допомагає провести захід. Готель «Верховина», розташований всього в 18 км від центру столиці, пропонує свої конференц можливості.

  Сучасний конференц-зал для бізнесу і освіти

  На території готелю розташовані 9 конференц-залів. Кожен зал обладнананий всім необхідним для якісного, добре організованого і професійного проведення ділових зустрічей, прес-конференцій, семінарів, тренінгів та інших корпоративних заходів.

  Не слід забувати, що приміщення, в якому проводиться «подія» стає його рамкою, створює настрій і обумовлює основне враження, яке отримають учасники заходу. Замовивши сучасний конференц-зал, можна гарантувати заходу успіх. До того ж, персонал комплексу «Верховина», що володіє великим досвідом у проведенні різнопланових заходів, допоможе спланувати і підготувати його, подбає про всі організаційні деталі і нюанси, надасть рекомендації та поради щодо його проведення.

  Акції на проведення конференцій

  Сучасний конференц-зал - комфорт і професіоналізм

  Безумовно, проведення заходу певного формату передбачає не тільки наявність добре оформленого і дизайнерськи-продуманого приміщення. Сучасний конференц-зал - це поєднання ергономічності, комфорту, стилю і високотехнологічності. Устаткування для проведення заходу не менш важливо, ніж саме приміщення і його меблювання.

  Кожен конференц-зал або переговорна комплексу «Верховина» має свої технологічні особливості. Залежно від потреб клієнта комплекс пропонує різні за габаритами (від 127 до 200 кв.м.) приміщення, декоровані в різних стилях - від ділового мінімалізму до модерну. Кожен конференц-зал обладнаний мультимедійним проектором з проекційним екраном, фліпчартом, звуковим обладнанням.

  Залежно від формату заходу конференц-зали, пропоновані комплексом «Верховина» можуть включати окремі столики, «П» -Столи або круглі столи для переговорів. Висаджування учасників також може бути організована в стилі «театр». Для деяких конференц-залів доступні послуги проведення кава-брейків, фуршетів або бізнес-ланчу.

  Замовити сучасний конференц-зал в готелі «Верховина» легко. Адміністрація і персонал комплексу зроблять все можливе, і навіть більше, для комфортного і професійного проведення вашого бізнес-заходу.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?