Сніданок включений в СТАНДАРТНИЙ ТАРИФ!
Загальна площа:
20-23 м2
Ліжко:
Велике ліжко
Туристичний збір та паркування не включені у вартість проживання.
Туристичний збір на одну людину за добу проживання:
Внутрішній туризм - 43,24 грн,
В'їзний туризм - 86,47 грн.
Паркування 100 грн/доба.
Зручно, є тераса, wi-fi, кондиціонер. Нема стаціонарного проектора.
Хороший готель за досить помірною ціною. В номерах є все необхідне для проживання. Добре підходить для зупинки, щоб переночувати в дорозі, є безкоштовна парковка. З мінусів можна відзначити плісняву у ванній кімнаті ( можливо не у всіх номерах) та відсутність вказівників до готелю. Попри це, даний заклад вартує, щоб в ньому зупинитися ще раз.
Зручно для проведення заходів близько 100 учасників.
Затишне, гарне місце для відпочинку
Удобно добираться от жд вокзала. На такси недорого. Останавливались в третьем корпусе. Номера большие и чистые. Есть кухонный уголок с чайником и микроволновкой. Хорошая территория. Можно покушать в ресторане при отеле. Минус- очень мало розеток в номере. Не продумано. Микроволновка есть, но чтобы ее включить, надо поставить на пол и выключить холодильник. С чайником такая же история. Гаджеты заряжать тоже крайне не удобно. Во всем остальном - все хорошо.
За свою ціну дуже гарний отель. Зручний перш за все тим хто на авто. Стоянка платна 50 грн доба. Ресторан на тверду 4- ку по 5ти бальній системі. Постіль чиста, номера чисті і вбирають кожен день. Трошки є проблеми з плиткою в душовій, але не критично. В цілому в наступному відрядженні планую зупинятись тут.
Затишна досить велика територія, багато корпусів, чемний, уважний персонал, просторі напівлюкси, смачна кухня. Але мені дістався номер, у якому не завадило б вже зробити ремонт. ;-)
Гарне місце, є все необхідне
Готель дешевий, але, по суті, він того і вартує. По перше, не проїдьте поворот до готельного комплексу, бо вказівників ніяких немає (або їх просто вночі не видно). Головний корпус для реєстрації - третій.. так само, вартувало б поставити вказівники, бо менше всього хочеться бігати втомленою серед ночі по території і розшукувати де зареєструватись. Проживали в сімейному люксі. Чомусь для трьох осіб (було вказано при резервуванні) рушників і шампунів було для двох. Не сподобалось, що під ногами «гуляє» підлога (на фото видно). + два туалети на дві кімнати + чиста постіль + чисті рушники + дитячий майданчик з каруселями, гірками, качелямя біля 2-го корпусу - в сімейному номері на дві кімнати все розраховано на двох людей - відсутність вказівників - не завадив би ремонт