• пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Весілля
  Назад

  Виїзна весільна церемонія

  Виїзна церемонія з видом на озеро. Власна террасса.
  Заміський комплекс розташований недалеко від метро Академмістечко та Житомирська. Ресторан українсько-європейської кухні на території. Ви можете ознайомиться з готовими варіантами банкетного меню або замовити індивідуальні позиції. Ресторан працює з 8 до 23, додаткові години роботи оплачуються окремо.
  Величезний вибір весільного декору!

  Акції
  Весільний декор
  НайменуванняЦіна
  Арка (штучні квіти)
  1300Замовити
  Атласна спідниця на стіл
  80Замовити
  Доріжка біла атласна
  250Замовити
  Композиція "Вази" порожні
  60Замовити
  Композиція "На ніжці" високаКомпозиція "На ніжці" висока
  Композиція "На ніжці" висока
  150Замовити
  Круглий столик зі спідницею
  250Замовити
  Підсвічник на 5 св.
  150Замовити
  Свічка електронна червонаСвічка електронна червона
  Свічка електронна червона
  100Замовити
  Стовпчики
  120Замовити
  Прикраси на пляшки
  100Замовити
  Фатіновой спідниця на стіл
  300Замовити
  Чохол + бант на стілецьЧохол + бант на стілець
  Чохол + бант на стілець
  40Замовити
  Екібана на стіл (штучні квіти)
  150Замовити
  Спідниця з підсвічуванням
  300Замовити
  Все більшої популярності набирає виїзна церемонія одруження. Такий формат заходу, що проводиться, як правило, на відкритому повітрі, дозволяє вписати «діамант» події в «оправу» мальовничої обстановки.
  Є кілька варіантів здійснення задуманого
  1. Ви за все беретеся своїми силами. Придумуєте сценарій, оформлення, везете всі необхідні предмети меблів, апаратуру, столові прилади, готуєте їжу, розважаєте гостей. Навіть якщо цим будуть займатися не родичі і молодята, а делеговані ними друзі, то для цих «ентузіастів» свято пройде мимо. Але є ще одна небезпека - відсутність досвіду, може зіграти злий жарт, упустивши щось важливе, зіпсуєте собі свято.
  2. Можна найняти професійне весільне агентство, що надає послуги проведення виїзних церемоній. В цьому випадку ви отримаєте готові рішення по розробці сценарію, декорацій та розважальної програми. Агентство може залучити обслуговуючий персонал ресторану і допомогти з вибором меню. Тут важливо не помилитися з вибором компанії та й доведеться викласти чималу суму за послуги.
  3. Можна скористатися послугами готельно-ресторанного комплексу «Верховина».

  Виїзна весільна церемонія в Києві


  Є сенс проведення весілля в «Верховині» в тому, що ви, фактично, приїжджаєте на все готове. Мальовнича природа, озеро, хвойні дерева, вазони з квітами, столики на терасі, у води або в банкетному залі, велике меню зі страв європейської та української кухні.
  Персонал «Верховини» давно не новачки в справі проведення, як виїзних весіль, так і весільних банкетів зокрема. Тут вам запропонують не тільки смачну їжу і великий вибір напоїв, а й оформлення місця проведення церемонії, а також всю необхідну апаратуру.
  Тепер додайте до цього можливість залишити гостей на ночівлю в комфортних номерах готелю (не кажучи вже про першу шлюбну ніч для молодят), масу паркувальних місць, уважний, ввічливий персонал, свіже повітря передмістя столиці і ви зрозумієте, чому весілля або виїзна церемонія, має бути проведена в «Верховині.
  Майданчики для проведення таких урочистих заходів готельно-ресторанний комплекс надає безкоштовно. Вам не доведеться платити за оренду залу, місць на літній терасі або за столики біля озера. Виїзна весільна церемонія, ціна якої складається лише з вартості реально наданих послуг і організована одним виконавцем, це впевненість в тому, що все пройде як по нотах, а також гарантія оперативних змін у разі внесення вами корективів в ході святкування.
  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?