• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • День Народження
  Назад

  Ресторан для Дня народження

  Ресторан для Дня Народження «Верховина» - час, проведений із задоволенням

  Можливість відзначити день народження в ресторані «Верховина» зовсім не виллється в непідйомну суму. У співвідношенні «ціна-якість» керівництво закладу віддає перевагу саме «якості» - першокласному сервісу, чудовій кухні (величезне меню з українських і європейських популярних страв) і привітному обслуговуючому персоналу. Кухня взагалі - особлива «фішка» тутешнього ресторану. Кожен день народження тут пройде «під диктовку» чудової команди - справжніх кулінарних магів. Якщо в більшості ресторанів намагаються ситно нагодувати відвідувача і «здерти» з нього зовсім не витончену суму, то кухарі «Верховини» пропонують саме вишукане задоволення від талановитих і натхненних чарівників.

  Ресторан для дня народження «Верховина» стане незабутнім святом і для винуватця торжества, і для його супутників, і для самих співробітників ресторану, адже задоволення відвідувачів тут оцінюють, як найдорожчу валюту. Переконатися в цьому досить легко, і у кожного з нас є один день в році для того, щоб побувати на вершині вишуканого смаку - в затишних стінах «Верховини».

  Ресторан для Дня Народження, з якого не хочеться йти

  А йти зі свята зовсім не обов'язково. У «Верховині» можна залишитися. Здорово, правда? При ресторані завжди привітно відкритий готель. Чотири окремих корпусу зі 166 номерами. Чисто, тепло, комфортно. Забронювати номер можна в інтерактивному режимі, і максимальна кількісна резервація розрахована на 336 осіб.

  Зрозуміло, автовласникам нема про що хвилюватися. При ресторанно-готельному комплексі є власна парковка. І це ще не все, адже винуватцеві торжества можна скористатися і місцевим автомобілем. «Верховина» надає послуги трансферу.

  Ну а саме урочиста подія розгорнеться в одному з трьох банкетних залах «Верховини». Кожен з цих залів має власне ніжне і романтичне назва:

  1. білий
  2. синій
  3. кораловий

  Який би зал не вибрали відвідувачі, в ньому неодмінно запанує Дух Свята.

  Не варто коливатися з вибором ідеального місця для організації урочистого Дня Народження в ресторані. У «Верховині» є все необхідне для того, щоб винуватець торжества, задуваючи свічки на своєму іменинному торті, загадав єдине бажання - повернутися сюди наступного року.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?