• пр-т Берестейський, 135+380 (44) 339-99-57
 • вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Свята
  Назад

  Хрестини в ресторані

  Ми запрошуємо відзначити хрестини в нашому ресторані. Ми маємо великий досвід в обслуговування святкових заходів, а завдяки уважному ставленню до кожного клієнта допомагає нам приготувати все в потрібному форматі, з урахуванням всіх побажань. У разі якщо на торжестві в честь хрестин буде багато дітей, в нашому ресторані розроблено спеціальне дитяче меню. Складено воно таким чином, що всі страви не тільки сподобаються дитині, але і принесуть користь вашому молодому організмові.
  Ми гарантуємо, що святкування хрестин у нашому ресторані запам'ятається вам і вашим гостям як найбільш традиційний і чудовий день в атмосфері зручності і затишку. Будь-яка людина, яка хоча б раз опиниться в стінах ресторану «Верховина», швидко захопиться симпатією до настільки приємної атмосфери. Хрестини - значиме свято в житті будь-якої віруючої людини. І, на відміну від інших урочистостей, це свято дійсно трапляється лише раз в нашому житті. А отже, провести і відзначити його слід так, щоб він залишився в пам'яті і батьків хрещеника, і родичів, і кумів. І, звичайно ж, самому винуватцеві торжества, якщо він вже не малюк.
  При виборі місця для свята, де можна цивілізовано відпочити, при цьому не виснажуючи себе довгими годинами на кухні, варто звернути увагу на ресторани з національною кухнею і теплою доброзичливою атмосферою. Ресторан «Верховина» саме таким і є. Ресторан має в своєму розпорядженні зали, інтер'єр яких має в своєму розпорядженні все для розслаблення після тривалих, утомливих і тривожних приготувань до проведення цього свята.
  Меню ресторану
  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?