• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Корпоратив
  Назад

  Корпоративи в ресторані

  Звертаємо Вашу увагу на те, що ми можемо організувати Корпоратив під будь-який бюджет!

  Влаштувати незабутнє свято для співробітників своєї компанії - цілком закономірне бажання сучасного розумного керівника. Але, для створення унікальної атмосфери на вашому корпоративі, необхідно вибрати нестандартне місце проведення, яке вже одним своїм виглядом викликає позитивні емоції.

  Корпоратив в Києві в готелі «Верховина»

  Готельний комплекс «Верховина» має все необхідне для того, щоб торжество запам'яталося надовго і вам захотілося ще не раз повернутися в це затишне містечко. Розташований в красивій лісопарковій зоні, комплекс займає близько двох гектарів мальовничої території.

  Це кращий ресторан для корпоративу, який має п'ять залів, оформлених у різних стилях, відкриту терасу з видом на озеро, і просторий літній майданчик. Навколишня природа розташовує до комфортного відпочинку, а меню нашого ресторану може задовольнити навіть самого вимогливого гостя.

  У нас працюють кращі кухарі столиці, які зможуть здивувати і порадувати гостей справжніми кулінарними шедеврами національної української і кращими блюдами європейської кухні. Залежно від тематики свята, ми можемо запропонувати вам пироги або торт по індивідуальному замовленню.

  Не залишать байдужими, фірмові страви ресторану «М'ясо по-панськи» або смачні «Млинці по-верховинські». Кожен продукт готується з особливою любов'ю і справжньою майстерністю. Тому, навіть звичайнісіньке блюдо в умілих руках наших кулінарів перетворюється на витвір мистецтва.

  Ми маємо великий досвід в проведення корпоративів великих компаній і приватних фірм. Співробітники ресторану врахують всі ваші побажання при оформленні залу і складанні святкової програми. Ви можете вибрати зал відповідно до кількості гостей.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?