• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Хрестини
  Назад

  Ресторан на хрестини в Києві

  На території готельно-ресторанного комплексу «Верховина» розташований затишний ресторан для Вашого свята «Базилік».

  Просторий зал здатний прийняти до 50 гостей. Затишна атмосфера, привітний і привітний персонал, а також вишукана кухня - ось запорука найкращого свята.

  Чи плануєте відсвяткувати День народження, провести корпоратив або весілля? Ресторан «Базилік» завжди до Ваших послуг!

  Заміський ресторан на хрестини в Києві

  Хрестини малюка - це дуже важливе і значуща подія в житті кожної родини. До цього пам'ятного дня слід підготуватися заздалегідь і дуже ретельно, продумати всі дрібниці і організаційні деталі. Хрестини - це таїнство, завдяки якому дитина знаходить свого ангела-хранителя. По завершенню церковних заходів прийнято збирати близьких родичів і новоспечених хресних батьків, щоб відзначити велику радість, що трапилася в житті сім'ї. Підбираючи ресторан на хрестини в Києві, де б ви могли зібратися в тісному сімейному колі, зверніть увагу на заміський ресторан «Верховина». Тут створені всі умови для комфортного проведення часу і святкування важливої ​​події. Хрестини в ресторані дають можливість молодим батькам позбавити себе від всіх турбот і клопотів щодо приготувань і організації, і відмінно відпочити з рідними в приємній обстановці, покуштувавши смачні страви і напої.

  «Верховина» - це ресторан на хрестини в Києві, який пропонує сучасні банкетні зали різної місткості, залежно від масштабу вашого заходу, різноманітне меню, що складається з смачних страв європейської та української кухні, чудове обслуговування персоналу.

  Де відсвяткувати хрестини в Києві?

  Якщо для вас актуальним стало питання, де відсвяткувати хрестини в Києві, не вагаючись, вирушайте за місто, в мальовничу лісопаркову зону, де розташований готельно-ресторанний комплекс «Верховина». Тут ви зможете насолодитися чудовою природою, свіжим повітрям, і влаштувати сімейне свято в честь хрестин вашого малюка.

  Ресторан «Верховина» має великий досвід в обслуговуванні урочистих заходів та надає своїм гостям сервіс на найвищому рівні. Красивий інтер'єр закладу, сприятлива атмосфера, привітний, кваліфікований персонал - все це дасть вам можливість розслабитися, відмінно відпочити, повноцінно розділити радість знаменного дня зі своїми близькими.

  Ресторан «Верховина» - це краща відповідь на питання, де відсвяткувати хрестини в Києві. Приїжджайте, тут вам завжди раді!

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?