• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Випускний
  Назад

  Випускний в ресторані

  Де відсвяткувати випускний в Києві? Вибір очевидний - це Ресторан Верховина!

  У житті кожної людини трапляються дати, які випадають на календарі лише одного разу. До таких належить і випускний - будь то день закінчення школи, або ВНЗ. Випускний - це остаточне підбиття підсумків, завершення цілого життєвого етапу. Попереду - зовсім інше життя, сповнена труднощів, відповідальних рішень. Але зараз ще є час обернутися на пройдений вже шлях, подякувати всім тим, хто супроводжував на цьому шляху, відпочити, зібратися з думками, і як слід повеселитися зі своїми близькими.

  Давайте разом відсвяткуємо цей чудовий і щасливий день?

  В кафе для випускного «Верховина» є все для цього необхідне. Саме тут можна побути з галасливою компанією своїх вчорашніх однокласників або однокурсників, саме сюди варто запросити своїх батьків і друзів. У ресторанно-готельному комплексі «Верховина» свято випускного стане яскравим і незабутнім.

  Не всі ресторани для випускного в Києві можуть впоратися із запитами клієнтів, які часто бувають занадто примхливими (а іноді і необгрунтовано примхливими). Співробітники заміського розважального комплексу запевняють: будь-який каприз виповнюється саме тут. «Верховина» гарантує чудовий і комфортний відпочинок по самій прийнятній ціні.

  Комплекс займає територію в 2 гектара. Географічне положення вельми виграшно для випускників та їх близьких: від станції метро всього 15 хвилин маршрутним таксі. Після урочистого банкету зовсім не обов'язково роз'їжджатися по домівках. «Верховина» пропонує своїм гостям 200 комфортабельних номерів, вікна яких виходять на чарівний український ліс.

  Але головне - це кухня. Випускників тут пригощатимуть справжні чарівники, кулінарні маги. Страви вітчизняної кухні, вишукані ласощі з європейської кулінарної традиції - в цьому кафе для випускного дійсно знають толк в смачній їжі.

  Оригінальні сценарії, першокласна апаратура, добродушні жарти «тамади» - свято не просто відбудеться, але саме запанує в затишних стінах одного із залів «Верховини». А таких банкетних залів, до речі, тут три:

  • теракотовий;
  • білий;
  • Синій.

  У будь-якому з цих залів гості ресторанно-готельного комплексу зможуть насолодитися святковою їжею і шоу-програмою.

  Можна дуже довго шукати відповідні ресторани для випускного в Києві, але той, хто хоч раз побував в «Верховині», завжди повертається до найвишуканішого і вигідного відпочинку.

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?