• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Ювілей
  Назад

  Ювілей в ресторані

  У пошуку ідеального і не дуже дорогого місця для проведення урочистого заходу ми часто витрачаємо і час, і нерви. Часом важко знайти найбільш підходящій для цього заклад, якому варто довірити святкування свого дня народження, або дня народження близької людини. Завдання ще більше ускладнюється, якщо мова йде про «круглу дату», про ювілей. В цьому випадку істотно підвищується «градус» відповідальності, особливо, коли справа стосується ювілею дорогого нам людини.

  Ресторан для ювілею в Києві є! Можна відразу ж припиняти виснажливі пошуки, оскільки в заміському ресторанному комплексі «Верховина» є все те, що визначає в нашій свідомості поняття «пристойне місце». В урочистому залі цього вишуканого закладу можна зібрати найдорожчих і близьких ювіляру гостей; навіть якщо таких набереться понад сотні людей. Верховинські банкетні зали розраховані на розміщення від двадцяти до двохсот п'ятдесяти осіб, кожен з яких надовго запам'ятає феєричне свято. Таких залів тут аж дев'ять. Кожен з цих залів має окремий санвузол і обладнаний приміщенням для відпочинку курців гостей. Куріння - шкідлива звичка, але співробітники цього закладу подбали і про це.

  «Верховина» - ресторан для ювілею, куди варто повертатися знову і знову

  Словосполучення «смачно поїсти» ні про що не говорить кухарям ресторану. Їх завдання - зробити так, щоб гості отримали вишукане насолоду від вітчизняної і європейської кухні, а не просто смачно поїли, і з завданням цієї вони блискуче справляються. Тільки тут по-справжньому усвідомлюєш, що кулінарне мистецтво - це саме натхненне мистецтво. Для ювіляра будуть намагатися справжні чарівники кулінарії, а привітні офіціанти, які обслуговують торжество, доповнять його задоволення своєю спритністю і привітними посмішками.

  Провести пам'ятний ювілей в ресторані «Верховина» по-справжньому зручно. До послуг відвідувачів завжди відкритий готель, де можна буде з комфортом відпочити після шумного і щасливого свята. Ресторанно-готельний комплекс розташований за межами міста, тому в тутешньому готелі так легко і приємно проводити не тільки вечора, але і ночі.

  Кафе для ювілею, де все пройде на вищому рівні, це - «Верховина»

  До того ж, тутешні ціни зовсім «не кусаються». Якщо потрібно вкластися в обмежені бюджетні рамки, ресторан для ювілею «Верховина» - саме таке місце. Не варто боятися влетіти в значну «копієчку». Тут до фінансових можливостей кожного відвідувача ставляться з щирим розумінням.

  Погодьтеся, важко знайти заклад, де з привітним увагою і турботою підійдуть до кожного без винятку клієнтові. Якщо ресторан дорожить своєю репутацією - його співробітники викладуться на всі 100% для того, щоб відвідувачі залишилися по-справжньому задоволеними. У «Верховині» чекають кожного з вас. Приходьте швидше, а потім повертайтеся знову і знову.

  Банкетне меню
  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?