• вул. Петропавлівська, 24+380 (44) 339-99-31
 • пр-т Перемоги, 135+380 (44) 339-99-57
 • Вхід
 • Укр
 • Рус
 • Весілля
  Назад

  Номери для молодят

  Весілля - чудове свято народження нової сім'ї. Він триває цілий день, в який молодята перебувають під пильними поглядами рідних і близьких, камер і тільки ближче до вечора, коли, пара відправляється проводити першу шлюбну ніч, їм вдається нарешті побути наодинці. Готельно - ресторанний комплекс «Верховина» пропонує Вам провести цю ніч у нас!

  Акції ресторану на весілля

  Все ще шукайте номер для молодят в Києві?

  Номер для молодят в Києві в готелі «Верховина» - затишний і комфортабельний, неодмінно створить атмосферу любові і романтики в цю ніч. Тут є все найнеобхідніше, для того, щоб повною мірою насолодитися один одним і своїми почуттями. Щоб молодятам було приємно перебувати в цьому номері, ми створюємо спеціальну стильне тематичне оформлення. Також, Ви можете прикрасити номер за власним бажанням.

  Інтер'єр весільного номера в готелі виконано в золотисто-коричневих тонах з самим останнім модним тенденціям. Прикраса номера є велика розкішна люстра, приглушене світло якої посилить романтичну атмосферу.

  Відмінний номер для молодят в Києві в готелі "Верховина"

  Номер для молодят в Києві великий і затишний. Загальна площа кімнати складає 35 кв. м. Площа сучасної ванної кімнати - 11 кв. м. Для приємного відпочинку після важкого і напруженого весільного дня, ми пропонуємо Вам скористатися відпочинком в сучасній джакузі, яку можна наповнити пелюстками троянд і прикрасити свічками.

  Також Вас чекає романтичний сніданок, який Вам люб'язно нададуть в ресторані нашого готелю. Ми впевнені, що перша ніч в якості чоловіка і дружини, яку Ви проведете в цьому номері, обов'язково буде романтичною, пристрасною і незабутньою.

  Уже сьогодні прямо на сайті Ви можете забронювати для себе цей номер через спеціальну форму в верхньому правому куті або по телефону. Служба замовлення готова в будь-який час прийняти Вашу бронь цілодобово.

  Ласкаво просимо в романтичний куточок - весільний номер готельно-ресторанного комплексу «Верховина»!

  Показати на мапі Закрити
  Забули пароль?